Social icons

2021/01/27

PROOVISIN GREEN PEELING NÄOHOOLDUST

Hei! Tahan teile tutvustada Saksamaalt pärit looduslikku nahahooldustoodete sarja Dr.Christine Schrammek. Naine ise on dermatoloog, allergoloog ja vananemisvastase meditsiini ekspert, kes on oma brändiga jõudnud enam kui 50 riiki ja tema tooteid kasutavad oma töös paljud ilusalongid. MilMil ilusalong, mis on antud brändi edasimüüja, kirjutas mulle ja kutsus mind tasuta (koostöö) proovima nende green peeling hooldust. Tegemist on puhastava nahahooldusega, kus kasutatakse ainult taimsete koostososadega tooteid. See hooldus sobib hästi, kui sul on nahaprobleeme (akne, pigemndilaigud jm). 

Hoolduse põhiosa on naha koorimine ja vastavalt naha seisukorrale, on erinev koorimise aeg. Kuna mu nahk üleüldiselt on pigem heas korras, siis mulle piisas nõrgast koorimisest ja tänu sellele ei pidanud ma salongist punase näoga lahkuma. Ühtegi aparaati antud hoolduse käigus ei kasutatud. Nahk oli peale hooldust väga niisutatud ja pehme ja isegi samal õhtul ma ei tundud vajadust enam uuesti kreemi järele haarata. Samad tooteid sain endale ka koju kaasa. Allpool pilt enne ja pärast hooldust. Lõual olevad pisikesed punnikesed on kohe kindlasti heledamad! 


Vasakul: enne hooldust / Paremal: peale hooldust

Nii, aga tuleme siis nende toodete juurde tagasi. Tegemist on siis dermatoloogi poolt välja töötatud nahahooldustoodetega erinevatele nahatüüpidele. Kokku on neil valikus 9 sarja. Lisasin väikese pildi ka nende kodulehelt, et saaksite parema ülevaate. Minule anti koju kaasa tooteid Essential ja Hydrating sarjast.Hetkel olen ma antud brändi tooteid kasutanud umbes nädala ja saan anda tagasiside siis selle põhjal. Ma arvan, et mul on  kõige lihtsam teile neid tooteid tutvustada nende kasutamise järjekorras. Esimene etapp nahahooldudes on alati näo korralik puhastamine ja selle jaoks sain koju kaasa näopiima ja toniseeriva näovee. Tooted on ilusates 200ml valgetes pudelites. Puhastuspiim erineb teistest piimadest selle poolest, et kui olen vatipadjaga juba näo ära puhastanud, siis tuleb veel lisaks nägu veega üle loputada. Puhastuspiim sisaldab nt lagritsajuure ekstrakti ja saialille. Peale piima kasutamist tõmban näo üle näoveega. Antud näovesi sisaldab nt pantenooli, mis aitab nahka rahustada (vähendab ärritust ja punetust). Seda sama vett võib kasutada ka kompressina silmadele. Ma seda veel ei ole proovinud. Mõlemad puhastustooted sobisid mu kuivale näole. Aga hinnad on mõlemal tootel pigem kallimad (toote hind 24,9€). 


Kui nägu on puhastatud, siis korra nädalas soovitati mul proovida ka ise kodus teha koorimist. Koorija on väga väikeste vahast tükikestega, mistõttu ei kriibi nahka. Toode näeb tuubist pigistades välja nagu tavaline kreem, kuid ta muutub vahuks kui seda veega kätel segada. Ja kasutamine nagu koorijatel ikka, ringjate liigutustega nägu üle käia, vältides silmaümbrust. Toode aitab nahalt eemaldada ülejäänud mustuse. Koorija sisaldab nt karikara ekstrakti. Vähemalt ei ole mul nägu peale koorimist punane! Hind muidugi jälle väheke kallim, 37,6€.


Peale naha puhastamist tuleb nägu poputada korraliku niisutamisega. Selle jaoks anti mulle koju kaasa 2 näokreemi ja silmaümbruskreemi. Näokreemid on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Sensiderm Stress Protect näokreem kuulub sensitive ehk tundliku naha sarja ja on mõeldud tundliku ja väga kuiva naha jaoks. Sobib ka kasutada peale päevitamist kuna sisaldab aloe verat. Teine näokreem, Special Care Cream, on kollaka värvusega (arvatavasti saialille ja karikakra sisalduse tõttu) ja  sobib hästi kui on ärritunud või punetav nahk. Ma olen kasutanud väga palju erinevaid näokreeme, kuid talvel mul muidu peale seerumite väga midagi ei toimi. Hetkel olen ainult nädala kasutanud antud firma näokreeme ning nahk on väga heas korras ja kenasti niisutatud. Ma nendel kahel muidugi suurt erinevust hetkel välja tuua ei oskagi peale selle, et sensitive sarja kreem tundub oma koostiselt veidi paksem. Aga imanduvad mõlemad väga hästi. Sensidermi hind 53,5€ ja Special Care kreemi hind 32,5€. 

Silmaümbruse jaoks sain kaasa Hydra Maximum silmaümbruskreemi, mis on geelija koostisega ja väikeses pumbaga pakendis. Ma ise eelistan pigem selliseid silmaümbruskreeme, mida saab otse nahale kanda ja nn rullida. Aga kreem töötab nagu silmaübrkreemid ikka, esimese nädalaga ma kohe suurt vahet ei tundnud. Aga see on ka loogiline, sest kõikide toodete mõjust saab paremini aru kui neid pikemalt kasutada. Hind 42,5€.

Kuna tegemist on salongitoodetega, siis on hinnad muidugi kallimad kui tavapoodides saadavatel alternatiividel. Kuid tooted mulle üleüldiselt meeldisid ning kindlasti kasutan need lõpuni. Kõige rohkem meeldisid mulle näokreemid ning kuna mu näonahk on pigem heas seisukorras, siis ma leian, et mul ei ole väga suurt vahet, millist puhastuspiima või toomikut ma kasutan, kuid näokreem PEAB hea (väga niisutav) olema. 

Kellel antud brändi ja ilusalongi vastu huvi tekkis, siis neil on salongis kohapeal (Tartu mnt 32, Tallinn) selline teenus, kus saate tasuta konsultatsiooni nende toodete kohta, mis teile nende valikust sobida võiksid. Et kui ei julge kohe nende tooteid tellida või ei tea täpselt, mis sinu nahale sobiks, siis kindlasti soovitan seda varianti kasutada :)

Postita kommentaar