Social icons

2019/08/14

SUVISTE KEHAHOOLDUSTOODETE TOP 5

Kuna sellele suvel on mu keha hoopis teistsugune kui tavaliselt, siis mõtlesin teiega jagada oma lemmikuid kehahooldustooteid, mida sellel ajal kõige rohkem kasutanud olen. Tooted sobivad nii rasedatele kui ka mitterasedatele. Ma ei saa öelda, et mul nahk nüüd kuidagi kuivem kui tavaliselt oleks, kuid ma kindlasti niisutan ja kreemitan seda rohkem kui tavaliselt.
Kivvi erinevaid looduskosmeetika tooteid kasutan ma juba pikaajaliselt ning nende keha marmelaadid on lihtsalt super niisutavad! Toode on pakendis pigem kõvema koostisega vahalaadne, kuid nahale kande sulandub kiiresti, kuid imendub nahka veidi pikema perioodi jookul kui tavalised kreemid. Ehk siis antud kreemi nahale kandes tasub riietumisega veidi oodata. Samas, mul pole selle vastu midagi, sest tulemuseks on pikaaegselt niisutatud ja pehme nahk. Lisaks aitavat kreem ära hoida venitusarmide tekkimise. Hetkel mul neid pole ja loodan, et ei tule ka :) Kõige rohkem kasutan antud kreemi just oma kõhul.
Hind: 17,40 €
See mandlipiima ja banaanipüreega kehajogurt on olnud viimasel ajal mu suur lemmik juba ainuüksi selle lõhna pärast. Päris paljud sõbrannad on küsinud, et mis nii hästi lõhnab, kui antud kreemi olen kautanud. Ütleme nii, et seda kasutades on mu terve elamine head magsat banaanilõhna täis :) Aga see kreem tõesti teeb oma tööd hästi ning erinevalt Kivvi kreemist imendub väga kiiresti. Antud kreemi kasutan ma üle kogu keha, kuid viimasel ajal just jalgadel ja kätel kõige rohkem.
Hind: 14,50€ (hetkel veebipoes soodustus -40% ja hind 8,70€)
Tegemist on ideaalse dušivahuga, mida just raseerides kasutada. Ma muuks seda ei kasutagi. Loksutan pudelikest ja sellest tuleb korralik vahupallike välja, mida kasutades on ülilihtne ja kiire moodus jalad ja muu siledaks raseerida ilma nahka ärritamata. Olen seda toodet reaalselt kõigile sõbrannadele soovitanud esmalt juba selle hinna poolest ja teiseks selle mugavuse poolest. Olen ise selle toote erinevaid lõhnu kasutanud juba vähemalt aasta ning mitte midagi muud ma raseerimisel kasutada ei tahagi. Kui üks pudelike otsa saab, ostan kohe järgmise :)
Hind: 3,79€
See geel seisis mul tükk aega avamata, sest mul pole kunagi olnud vaja eradi lõõgastust just jalgadele kuni selle ajani, mil ma jäin rasedaks ja jalad hakkasid aeg-ajalt õhtuks paiste minema. Antud lõõgastav paistetusevastane jalageel on mitmel korral mu väsinud rasedajalgadele leevendust pakkunud. Juba kohe jalgadele kandes tekitab geel jalgadele jahutava ja värske tunde ja samal ajal ka niisutab jalgu. Geeli on mugav kasutada kuna ta on pakendatud pumbaga pudelikesse, kust seda on lihtne välja pumbata. Geel ise on pruuni värvi, kuid jalgadele kandes imendub kenasti nahka. See on kergelt mentoolilõhnaga. Kui sa oled selline, kellel jalad kiirelt väsivad, siis kindlasti soovitan  antud toodet katsetada.
Hind: 36€ 
See suvi on olnud ilus ja ma usun, et kõik on leidnud endale selle aja, et mingigi jume peale saada. Kes aga ei ole või kes tahavad ma jumet veel intensiisemaks muuta või säilitada, siis antud Garnieri isepruunistav kuivõli on selleks parim toode. Ta on odavam kui mingid hirmallid ja palju promotud Vita Liberata isepruunistajad ning minu arvates on tulemus loomulikum. Ma lihtsalt loksutan seda spreipudelit ja kannan toodet üle kogu keha kuivale nahale. Seejärel hõõrun selle tavaliselt kas käega või kindaga laiali ja lasen imenduda. Kuna tegemist on kuivõliga, siis see imendub üsna kiiresti ning tulemus tekib juba tunni aja jooksul ja kestab nädala kindlasti (oleneb, mis toodetega ennast pesed ja kui tihti). Mulle on sellel suvel päris palju öeldud, et wow sa oled nii pruun jne. Jah, mul on olnud aega päevitada, kuid üks põhjus on kindlasti ka selle sprei kasutamises, et päevitus ikka võimalikult kaua püsiks. Minu jaoks nr 1 isepruunistaja, mis on odav ja tõesti töötab ka!
Hind: 10,95€ (MyLookis hetkel 6,55€!)Postita kommentaar