Social icons

2019/08/11

BABY TALK: BABY SHOWER!

Ma olen unustanud teile blogi kaudu näidata pilte enda beebipeost, mis mulle juuli keskel sõbrannade poolt korraldati (kes mind Instagramis jälgivad, need on juba midagi näinud). Igatahes, minu jaoks oli tegemist ühe ideaalse roosa-manna beebipeoga ja ma poleks nii lahedat pidu osanud ette kujutadagi! Ja kuidas nad seda nii hästi minu eest saladuses veel hoidsid. Isegi mu oma ema ei lobisenud midagi välja ja oskas hästi kõike varjata :D Kogu mu korter oli ära kaunistatud ja lauale head ja paremat söömiseks-joomiseks toodud. Külla oli kutsutud ka fotograaf, kes kogu seda imelist õhtupoolikut jäädvustas.
Vaadake pilte ja näete ise, kui nunnu ja meeleolukas meil oli :) 


Beebipeost on küll juba varsti kuu aega möödas ning nii mõnigi tuttav on mu käest küsinud, et millega ma tegelen nüüd kui tööl enam ei käi, aga beebit ka veel pole. Ütlen ausalt, et mul pole siiamaani ühtegi sellist päeva olnud, kus ma lihtsalt kodus passin ja midagi ei tee. Sisustan oma päevi sellega, et käin trennis, koristan kodu (beebi tulekuks ikka vaja koguaeg igastasju teha siin), käin poodides (ja oi kui PALJU aega ma viimastel nädalatael olen beebipoodides käinud) ja palju igalpool väljas ka (küll ma olin tihti maal, naistega Pärnus, kusagil rannas peesitamas, külas kellegil jne). 

Beebiasjade shoppamise koha pealt ma lihtsalt pean mainima, kohati olen poes hindu vaadates lihtsalt pikali kukkunud. Näiteks käisin Chicco poes ja seal nägin meganunnut tüdrukute sügis-talvist kombet, mis maksis 109€. Kuna see oli vastsündinu suurus, saab beebi seda kanda max kuu-kaks. Ulme hinnad ikka osadel toodetel! Õnneks on mul enamus vajalikud asjad beebile ostetud ning ka enda haiglakott (kohver) kokku pandud ja ootel.
Nüüd järgnevad nädalad ma proovin pigem tagasi tõmmata ja vähem pikki otsi autoga ette võtta ja nautida veel seda rahulikku aega :)


Postita kommentaar