Social icons

2019/07/08

AUBREY JUUKSEHOOLDUSTOOTED

Hei! Sorry, et ma olen viimasel ajal nii kaootiliselt bloginud, aga sellel on ka üks põhjus olnud. Ma räägin  sellest veidi hiljem :) Seekord aga olen ma taas juuksehooldustoodete lainel ning kirjutan teile Aubrey brändist, mida müüb Eestis edasi Wakuorganics veebipood. 

Hea uudis on see, et hetkel on kõik looduskosmeetika tooted antud veebipoes -40% !
Ma olen alati olnud see tüdruk, kes kasutab peale juuksepesu juukseõli - ilma selleta on mu juuksed nagu heinakuhi, sest lokkis juuksed lihtsalt on oma loomu poolest kuivemad. Aubrey brändilt katsetasin tšiia seemneõli sisaldavat juukseõli, mis aitab katkiseid juukseotsi ravida ja juuste üldist kahusust vähendada. Antud õli sobib kasutamiseks ka enne juuste kuumtöötlemist, sest see loob juustele sarnase kaitsekihi nagu erinevad teised kuumakaitsevahendid. Lisaks saab õli kasutada ka tugevniisutava maskina. Lihtsalt kannan õli kuivadele juustele pealaest juukseotsteni ja hoian peas umbes 10 minutit. Seejärel pesen selle maha shampooni ja palsamiga. Seda ma veel oma laiskuse tõttu katsetaund ei ole, aga varsti teen ära! Kuna toode on looduslik, on sellel üsna looduskosmeetikatoodetele omane lõhn. Toodet kulub korraga vähe ja seetõttu jagub seda 50ml pudelikest üsna pikaks ajaks. 


Kes soovib suvisel ajal sellist soengut nagu oleks just rannast tulnud, siis soolasprei on just see õige toode teile. Nendel päevadel, kui ma ei viitsi oma lokke sirgendaja või koolutajaga soengusse seada, pihustan juustesse soolaspreid ja vormin kätega ning lasen neil ise kuivada. Juuksed on pärast kohevad ja lokid mitte nii struktureeritud. Kellel on sirged juuksed ja soovivad juustesse veidi rohkem kohevust, neile soovitan näiteks pärast punupatside lahtitegemist antud spreid kasutada, et lokke hoida. Sprei ei muuda juukseid raskeks ning ei ole sellist tunnet nagu oleks terve purgi lakki pähe pihustanud. Toode sisaldab tšiiaseemneõli ja kinoad, kaitseb ka värvituid juukseid. Ise kasutan toodet nii kuivadel juustel nendele vormi andmiseks kui ka mägadel kohe peale pesu.


Postita kommentaar