Social icons

2019/05/04

BEAUTY FAVORTES!Hei! Seekord avaldan teile oma igapäevase meigi saladuse ehk siis väike ülevaade toodetest, mida ma igapäevaselt kõige rohkem kasutan. Siin on tooteid, mis on kuulunud mu meigikotti juba aastaid, kuid on ka uusi tulijaid, mis arvatavasti jäävad mu meigirutiini veel pikaks ajaks.

Alustame silmameigist. Ma ei kasuta küll päris igapäev lauvärve, kuid kui neid kasutan, siis üldjuhul üsna neutraalseid toone ehk erinevaid pruune, roosakaid ja virsiku toone. Enim saavad kasutust mu Tarte "leave your mark" ja Maybelline "lemonade craze" paletid.  Tarte paletis on 6 kerge läikega lauvärvi, 1 matt lauvärv ja 1 highlighter. Ideaalne palett reisimiseks!  Kogu palett lõhnab nagu šokolaad ning lauvärvid on väga hea pigmendiga. Püsivus on parem kasutades primerit lauvärvi all. Maybelline paletis on 12 roosakat-virsikutooni (6 matti ja 6 sädelusega), mis on minu jaoks just ideaalne palett kevad-suviseseks ajaks. Antud paletiga annab luua üsna värvilise tulemuse kui ka tavalise neutraalse silma. Värvide püsivus on üllatavalt hea (tavaliselt on Maybelline paletid üliilusad, aga üsna kasutud, sest värvid ei taha peal püsida ja pigment on nõrk).

Et mu ripsmed oleksid alati pikad ja ilusad, olen juba mitu kuud kasutanud Placent Activi ripsmeseerumit. Kannan seerumit oma ripsmetele igal õhtul ning mulle küll tundub, et see aitab. Enne ripmsetušši kasutamist käin ripsmed üle spetsiaalse ripsmetele mõeldud primeriga, hetkel kasutan L'Oreal Paradise Extatic primerit. Tegemist siis valge tuššiga, mis aitab ripsmeid enne tavalise tuššiga värvimist pikendada ja eraldada. Ripsmetuššidest on mul viimasel ajal kasutuses olnud Maybelline SnapScara ja Maybelline x Puma kollektsioonist olev tušš. SnapScara on hea seetõttu, et see tuleb ka veega pestes maha ja tal on kaardu hari, kuid miinuspoolteks on see, et ta ei pikenda nii palju kui võiks ja  kipub kohati päeva jooksul pudenema. Puma ripsmekas seevastu teeb ripsmed hästi pikaks ja eraldab hästi. Koos primeriga kasutades on tulemus kohe eriti ilus. 


Meigipõhja tegemisel tahan ma suvepoole pigem õrnevalt katvat jumekat ning seetõttu kolis mu meigikotti alles hiljuti Oriflame The One A-Z Hydra kreem toonis natural. Tegemist on pigem tooniva kreemi kui jumekaga, kuid kui näonahk on muidu pigem korras ja palju iluvigu peita pole vaja, siis ma just antud kreemi teile soovitaks. Lisaks on sellel SPF 30. Varasemalt haarasin ma pikalt L'Oreal  Infallible 24h jumeka järgi, mis oli pigem vedelama koostisega, kuid kattis hästi ning kui kui soovisin eriti head katvust eriti mõnele üritusele minnes, kasutasin Oriflame Giordiani Gold jumekat. Kahjuks viimasena mainitud tooted said mul mõlemad just otsa ...

Näo kontuurimiseks kasutan ma L'Oreal Infallible sarjas olevat kontuurimispulka ja peitekreemi (viimatine tegelane on uus toode!). Peitekreem on üsna suure aplikaatoriga ja toode ise ka päris tugeva katvusega, mistõttu hajutan toodet laiali alati niiske beautyblenderiga. Kui näo põhi muidu on valmis, käin näo kontuurid veel üle mati Tarte Amazonian Clay bronzeriga. Põsesarnade rõutamiseks kasutan theBalm'i Mary Lou Manizer särapuudrit - see on mu lemmik olnud juba väga pikka aega.

Meigi kinnitamiseks olen kasutan silmade alla Tarte Rainforest of The Sea Filtered Light tolmpuudrit ja kogu näol Maybelline SuperStay kompaktpuudrit (seda võib kasutada nii eraldi jumestuskreemi asemel kui ka jumestuskreemi peal).  Ütlen ausalt, et igakord ma isegi kinnituspuudreid ei kasuta või kasutan ainult emba-kumba.Kulmutoodetest olen ma pikalt kasutanud Make-Up Studio lauvärvipaletis olevat pruuni puudrit, mida niiske pintlsiga peale kannan. Nüüd hiljuti avastasin L'Oreal Unbelieva Brow kulmugeeli, mis püsib kulmudel mitu päeva. Pakendis on kohe kaasas 2in1 kulmuhari-ja pintsel, millega toodet peeale kanda ja hajutada. Ja et kulmud ikka paigal püsiksid, kammin need veel omakorda läbipaistva  Maybelline x Isabel Marant kollektsioonist pärit kulmugeeliga üle.Kui jõudsite selle postituse lõppu, siis suur aitäh teile! Ma saan täiesti aru, et pikki blogipostitusi ja üleüldse blogipostitusi ei viitsita enam väga lugeda. Samas on veel neid, kes toodete kohta rohkem kui reklaamides räägitakse lugeda tahavad ning seetõttu ma ka endiselt blogin ja oma ausat tagasisidet annan.

Kui Sulle meeldib minu blogi ja eksid endiselt siia ära, siis ole armas ja toeta mu blogi ka selle aastasel Eesti Blogiauhindade jagamisel. Minu blogi leiad ilu-ja moeblogide kategooriast vajutades SIIA

AITÄH!

Postita kommentaar