Social icons

2019/01/07

PHILIPS SPEEDPRO MAX AQUA

Hei armsad!
Mulle vahest meeldib kirjutada postitusi mitte-ilutemadel ning tänases postituses räägin teile Philips SpeedPro Max Aqua varstolmuimejast, mida ma nüüd kuu aega kasutada olen saanud ja millest ma NII vaimustuses olen.

Nimelt on tegemist kolm ühes tootega: tolmuimeja, käsitolmuimeja ja mopp. Peale vaadates on tegemist ju üsna klassikalise varstolmuimejaga ja mis selles siis ikka nii erilist olla saab, eks? Aga ma siis loen tema plussid minu jaks ette:
  • LED-otsak: KUI tihti olen ma voodi või diivanialuseid puhastades pidanud mõtlema, et huvitav, kas sain nüüd kõik puhtaks. Antud tolmuimejal on tuled ees ja sellega saab täitsa pimedaski koristatud. Ideaalne!
  • 360 kraadine tolmu imev otsik:  vahet ei ole kumba pidi ma tolmuimejat liigutan, see imab tolmu igas asendis. Lisaks pääsesin ma antud tolmuimejaga igale poole lihtsasti ligi.
  • Tolmukott puudub: ma isegi ei tea, kas tänapäeval keegi veel kasutab tolmukottidega tolmuimejaid? Kui tolmuanum saab täis, kallan selles oleva sodi tavaprügikasti. Filtrid on pestavad.
  • Kasutusaeg kuni 75 minutit: see on ökorežiimis ja seda ma kasutasin ainult siis kui kodu muidu juba suhteliselt puhas oli. Tavarežiimis kestab aku u 35 minutit ja turbo peal 25 minutit. Neid kahte režiimi kasutasin mina kõige rohkem (eriti vaipade puhastamisel). Tuleviku mõttes võks aku ka tugevama režiimi peal kauem vastu pidada. Aga samas, selles ökorežimiis sain juba kodu puhtaks. Tolmuimejat laadisin ma pärast igat pikemat koristamistuhinat. Laadimiseks tuleb lihtsalt tolmuimeja ühendada laadiaga ja adapter seina pista. 
  • Mopp-otsik: vahetan tolmuimejal otsiku ära ja lisan vastavasse anumasse veidike vett ning kasutan tolmuimejat mopina. Ülilihtne. Et lisaniiskust juurde lisada, on otsiku peal selline nn pedaal, millele vajutades moppi vett imendub. Mopi riidest osa saab masinas pesta.
  • Käsitolmuimeja režiim: võtan tolmuimejalt varre ära ning saan vajadusel lisada erinevaid harju, et nt diivanit puhastada vms. Ideaalne ka auto puhastamiseks.
  • Lihtne käsitleda: Kui köök on pärast söögitegemist sodine, siis on nii lihtne nurgast haarata see varstolmuimeja ja kõik korda teha. Tavaliselt haaraksin ma oma suure kobaka tolmuimeja või lihtsalt harja ja kühvliga korjaks sodi kokku. Mul on kodus nt kass ja ta kohe oskab oma liivakastist liiva välja ajada. Tänu sellisele tolmuimejale on kassi järelt koristamine samuti luksus. Varstolmuimejaga käib kõik nii kiiresti ja koristamine ei ole üldse nii eemaletõukav tegevus. 
Toote kaheks miinuseks on esiteks selle hind - ma ütlen ausalt, et ma päris täpselt ei tea, palju erinevad tolmuimejad praegu üldse maksavad, kuid u 600€ selle eest välja käia tundub veidi palju. Teine miinus on see, et toluimejale tuleb kodus leida hea mugav koht, kus teda hoida, sest iseseisvalt see püsti ei seisa. Samas on võimalus see seinale kinnitada. FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar