Social icons

2019/01/27

LOREAL x ISABEL MARANTEelmise aasta lõpus sain ma paki Loreal poolt, milles peitsid end 3 matti huulepulka ja läbipaistev kulmugeel. Tegemist on Loreal x Isabel Marant kollektsiooniga. Isabel Marant on Prantsuse moedisainer, kelle moemaja avati juba 1994. Kui alguses keskendus ta pigem kudumitele, siis praegu on ta tuntud lisaks rõiva-ja aksessuaaride disainerina ka jalanõude disainerina. Koostöö's Loreal'iga toodeti 6 erinevat tooni matti huulepulka, särapuuder ja läbipaistev kulmugeel. Kõiki tooteid on võimalik osta MyLook.ee veebipoest. 

Toodete loomisel lähtuti põhimõttest, et need mahuksid käetkotti kaasa ja neid oleks mugav jooksvalt kasutada. Lisaks tahtis Isabel, et kõik naised saaksid tunda end pariisitaridena - päevasel ajal hästi naturaalsetena ja õhtul  glamuursemana (kas siis tumedama silma või huule näol). Rõhk on sõnadel "naturaalne elegants" ja "kasutajamugavus". Toodete pealekandmisel ei ole lisaabivahendeid (pintslid) vaja. Kulmugeeli pakend on mõjutatud vanast läänest, sealt ka pakendil olev kiri "Wanted". Teate küll nendest lääne kauboi filmidest pärit kurjamite postreid :)  Huulepulga pakenditel on kiri "Smile", sest Isabeli arust on naeratus kõige olulisem akessuaar. Ning särapuudril on suurelt kiri "Shine" ehk sära. Siin ma usun, et te rohkem kommentaare ei vajagi.

Kulmugeel kuulub minu igapäevase meigirutiini juurde, et kulmud fikseerida. Mulle meeldib, et antud geeli hari on üsna pisike ja sellega on ülimugav puudriga värvitud kulmud üle kammida. Muideks, kui paljud teist kulmugeeli kasutavad?

Huulepulkadest sain katsetamiseks valida 3 värvitooni 6st. Kuna ma olen naturaalsete huulte armastaja, siis valisin endale roosaka alatooniga "Bastille Whistle" ja veidi pruunikama alatooniga "La Seine Shadow". Lisaks tahtsin katsetada ka antud kollektsioonis olnud kõige käredamat punast  tooni "Palais Royal Field". Tegemist on mattide huulepulkadega, mis huultele kandes on ülipehmed ja kergelt niisutavad. Pigment on super, kuid püsivus on minu jaoks pigem keskmine. Et õhtul välja minnes tasub ikka huulepulk kaasa haarata, sest muidu kulub see juba esimese söögikorraga maha.  Pakendid meeldivad mulle väga: matt must pakend, valgete kirjadega ning huulepulga toru osa on kuldne. 
Kerige postitust edasi, et näha, millisena need huuepulgad minu huultel päriselus välja näevad :)

Toon "Bastille Whistle"

Toon "Palais Royal Field"

Toon "La Seine Shadow"

FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar