Social icons

2019/01/30

DRESSLILY WISHLIST

Dressily.com veebipood võttis minuga ühendust, et ma oma lugejatele nende veebipoodi tutvustaksin ja ka endale teatud summa väärtuses tooteid/tooteid valiksin. Kuna taolisi veebipoode nagu Dresslily on  minu arust hetkel ikka ülipalju, siis ma olin alguses veidi skeptiline, et miks see veebipood teistest erilisem on. Kui päris aus olla, siis ega ta paljus ei erinegi. Ikka sellised nunnud kleidikesed, jakid, pluusid ja ujumisriided, sekka ka akesessuaare. Lisaks müüvad nad ka erinevaid meeste riideid ja näiteks naiste parukaid. Toodete kvaliteeti ma piltide kaudu hinnata ei oska, seda teen siis kui esimene tellimus tehtud. Õnneks saavad kliendid kodulehel tagasidet jätta ning kui ma neid lehel lugesid, siis seal oli nii ja naasugust tagasisidet, kuid rohkem ikka positiivset. Aga ma loodan parimat, sest hinnad on toodetel head. Lisasin allapoole ka väikese valiku toodetest, mis mulle enim silma jäid. Ja midagi antud valikust tellisin midagi ka endale. Seda näete siis paari nädala jooksul, kui pakk on kohal :)

Kellele antud veebipood huvi hakkas pakkuma, siis koodiga DLBF20 saate oma tellimuselt 20% soodustust.


I had an opportunity to take a closer look at Dresslily.com web shop, that sells all kind of cute dresses, sweaters, outerwear, accessories, wigs and more. They say about their shop that they sell high-quality items at low prices. I can't tell just by looking at the pictures about the items quality, but at least when I read the feedback, I can see customers are usually really happy about their purchase and the items look exactly like on the picture.
I especially like their selection for Women's Day. All dresses have (at least in my opinion) 60s vibe and look so adorable. You can take a closer look here
CLICK HERE to see their newest items on their webshop. If you use code DLBF20 you will get a 20% discount from your purchase.

But I also had a change to pick something from their site to myself. It wasn't easy to make choice, so I picked out some of my favorite items for you to see. Can you guess the item/items I ordered? Don't worry, I will show you my purchase on my social media channels as soon as I receive my order.

Postita kommentaar