Social icons

2018/10/02

TONYMOLY FACE PRODUCTS

Lõpuks ometi on mul avanenud võimalus katsetada Korea nahahooldustooteid! Ma olen päris palju erinevate Korea kosmeetika- ja nahahooldustoodete kohta paari viimase aasta jooksul lugenud, kuid mingil põhjusel ei ole julgenud neid tooteid veel ise proovida. Nüüd suve lõpus käisin Korea brändi TonyMoly pressipäeval, kus antud firma toodetega lähemalt tutvust sain teha. Täna kirjutangi TonyMoly Egg Pore sarjast ning ühest eriti nunnus pakendis silmaümbruskreemist.

*this post is only in EstonianTegemist on nahal soojeneva toimega näokreemiga, mis aitab puhastada nahapoore ja üleliigset rasu. Mina nimetaksin antud toodet pigem koorjaks kui kreemiks, sest toode on geeljas, milles on pisikesed teraksed. Kreemi tuleb kanda puhtale ja kuivale näole just nendele piirkondadele, mida soovin puhastada, aga mina kannan seda tervele näole ja lasen paar minutit (3-5 minutit) toimida, kuni see muutub  nahal värvuselt valgeks.  Seejärel loputan toote leige veega maha. Kreem sisaldab süsi (aitab poore puhastada), meresoola (puhastab nahka)  ja munakollast (niisutab nahka). Üsna veider tunne on kui antud kreem näos on, just selle soojenemise tõttu. Ma kahjuks ei saa öelda, et antud kreem koheselt kõik mustad poorid näost ära võtab (muidugi mul väga ei ole ka sellised suuri nähatavid poore või mustpeasid), kuid ta aitab nägu puhastada just üleliigsest rasust ning toimib pigem hästi just koos teiste sama liini toodetega. 
Ütlen kohe ära ka ühe negatiivse poole antud toodete juures. Nimelt on pakendid ülilahedad, aga toodet on neis vähe ja üks muna maksab alates 16.90€. Ehk siis selle summa eest saaksin ma juba mõne teise firma koorija või maski ning juba suuremas pakendis.Tegemist on nahka säravamaks, puhtamaks ja ühtlasemaks muutva savimaskiga. Antud maski tuleb pakendi järgi nahal hoida 10-15 minutit, kuid ma olen tavaliselt alla 10 minuti seda peal hoidnud, kuna muidu hakkab nägu kiskuma. Maskil on ka jahutav toime. Lisaks sisaldab mask munakooreekstrakti, mis aitab nahka rahustada, nahatooni ühtlasemaks muuta ja nahapoore ahendada. Savimaske ma üldjuhul väga tihti ei tee, et need mu näonahka liigselt ei kuivataks, kuid antud mask on oma koostiselt vähe teistsugusem ning seda ma julgen rohkem kasutada.  Ma soovitaks antud maski kasutada koos Blackhead kreemiga (millest eespool kirjutasin), sest siis on nahal kohe näha, kas tooted toimivad või ei. Esimene kreem neist avab poorid ja pärast maski kasutades saab ka nahalt kogu mustuse kätte. Eraldiseisvana eelnevalt mainitud tooted minus just väga suurt eufooriat ei tekitanud, kuid neid kahte koos kasutades on tulemus hea!Meigialuskreem, mis peidab kõik nahapoorid, muudab naha matiks ja aitab meigil kauem peal püsida. Oma koostiselt on kreem tõsiselt pehme ja siidine ning toimib nagu pilditöötlemises kasutatav blurring  filter. Kasutan kreemi enne jumestuskreemi peale kandmist  Senini on kreem mulle väga meeldinud ning tõepoolest meik püsib kauem peal kui ilma meigiauskreemita. Ja ütleme ausalt, kuldne muna näeb kosmeetikariiulil eriti efektne välja! Hind on tal aga ligi 20 €.Tegemist on pulgakujulise silmaümbruskreemiga, mis sisaldab bambusekstrakti, mis aitab silmaümbrusnahka niisutada ja värskendada. Kasutan seda hommikuti, kui silmad on kohe eriti väsinud ja vajavad turgutust. Kreem hakkab nahal nagu kergelt õhetama ning aitab üsna kiiresti nägu värskemaks muuta. Mul küll tumedaid silmaaluseid pole, kuid kottis silmaaluseid aitab see kreem kohe kindlalt leevendada. Ja pakend - nunnumeeter läks kohe põhja! 
Kõikidest eelpool mainitud toodetest olen ma just kõige enam vaimustuses silmaümbruskreemist ning kui see mul peaks otsa saama, siis kohe kindlasti torman ma uuesti just selle järele. 
FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

2 kommentaari

 1. Ka mina sain katsetamiseks selle nö poorikreemi :D Otseselt ära ei armunud, aga kui meelde tuleb kasutan.

  Cooling eye stick, aga on toode, mida kindlasti tahan ka endale. Mul tihti silmad natuke paistes :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kusjuures ma olen üsna kindel,et kui see mul otsa saab, siis lähen torman ka kohe poodi uue järele. Kui sõbrannad on külas olnud, siis olen ka nendel seda koha katsetada lasknud :D sest mulle endale see väga meeldib.

   Kustuta