Social icons

2018/09/02

LINEA NATURA HAIR PRODUCTS


Hei armsad! Ma olen teile rääkimata jätnud sellisest Itaalia  brändist nagu Linea Natura, mille juuksehooldustooteid ma siin mõnda aega juba kasutanud olen. Tooted on looduslikud ja võimalikult puhtad erinevatest kemikaalidest. Lisaks ei testitda nende tooteid loomadel. Viimase paari kuu jooksul olen ma kasutanud Struttura oliiviõliga maski ja paar korda ka shampooni.
Maskina kasutades teeb see juuksed ülipehmeks ja mõnusalt siledaks. Hoian maski peas paar minutit ja siis loputan maha. Toode on silikoonide ja parabeenide vaba ja sobib kasutamiseks ka juuksepikendustega. See sobib eriti hästi just rabedatele ja kahjustatud juustele. Ainus miinus antud tootel on selle lõhn (veidi meenutab kodukeemiat), kuid kuna ta teeb oma tööd hästi, olen ma antud maski juba peaaegu lõpuni kasutanud. Ma kuumtöötlen oma juuksed praktiliselt igapäevaselt, seetõttu on minu jaoks ülioluline, et juuksehooldustooted aitaksid mul oma kiharaid hoida tervete ja kahuvabadena ning praegu ma küll tunnen, et mu juuksed on heas korras ja seda kindlasti tänu antud maskitamisele. 
Järgmisena tahaksin proovida Linea MyBio tsillipipraga juuksekreemi, mis aitab kaasa juuksekasvule.

Samas sarjas on olemas ka oliiviõliga shampoon, mis on nii kihvti rohelist värvi (shampoon näeb välja nagu tarretis!). Kuna mulle saadetud shampoon oli väikeses pakends, siis sain ma sellega pead pesta vaid paar korda, kuid juba nende paari korraga said mu juuksed korraliku terviseboosti. Juuksed olid pärast pesu (pärast shampooni ja maski kasutamist) väga pehmed ja lihtsasti käsitletavad. Ma muidugi ütlen juba kohe ära, et ma kasutan palju hõbeshampooni ning seetõttu väga tihti tavashampoonide kallale ei kipu. Kuid kuna hõbeshampooid ei ole just kõige juuksesõbralikumad, tunnen aeg-ajalt vajadust ka juustele vaheldust anda ja neid looduslikemate toodetega poputada.

Lisaks sain katsetada ka mineraalsooladega soojaõli ampulli, mille eesmärk on taaselustada juuste kahjustatud osad. Ampulli sisu kandsin nagu maski ühtlaselt niisketele juustele, lasin paar minutit mõjuda ja seejärel loputasin maha. Seda toodet tahaksin samuti rohkem kasutada, sest igasugused toitvad ampullid teevad juustele ainult head :)
Juba varsti teen ka Linea Natura toodete loosimise oma Instagram'is  !

FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar