Social icons

2018/07/24

NEW FROM DOVE + GIVEAWAY!


Ma usun, et te olete juba aru saanud, et Dove kehahooldustooted on minu suured lemmikud ning ma kasutan neid igapäevaselt. Eriti meeldivad mulle nende erinevad dušigeelid! Nüüd tuli Dove välja uudsete mitselaarvett sisaldavate dušigeelidega Anti-stress micellar water shower gel ja Sensitive skin micellar water shower gel. Mõlemad tooted sobivad ka kõige tundlikumale nahale. 

Varasemalt olen ma kasutanud mitsellaarvet näo puhastamiseks erinevate puhastuspiimade asemel, kuid nüüd on sama tehnoloogia liikunud ka kehahooldustoodetesse. Aga mis see siis täpsemalt on ja miks see kehale hea on? Tänu mitsellaartehnoloogiale on keha pesemine palju tõhusam ja keha jaoks õrnem. Mitsellaartehnoloogia põhineb õlimolekulidel, mis veega kokkupuutel tõmbavad endasse mustuseosakesed ning lagundavad need.  Ei ole vaja pesunuustikuga kõvasti nühkida, et kogu mustus maha saada ning ei pea muretsema, et keha pestes, hõõrute nahalt maha ka selle loomuliku rasukihi. Kusjuures mõlemad tooted vahutavad väga hästi. Ma olen isegi paar korda unustanud pärast pesu ennast kreemitada ning kui tavaliselt annab nahk kohe märku, et palun kreemita mind, siis neid tooteid kasutades mul seda probleemi tekkinud ei ole. Hea on see, et antud geelid ei lõhna lilleliselt või magusalt vaid just värskelt ning seetõttu sobivad nad ka nendele, kes igasuguseid ülimagusaid kehahooldusvahendeid ei armasta või kelle tundlik nahk kõiki tooteid ei kannata.

Ma loodan, et antud tooted tekitasid teis suuremat huvi ning kui vastus on jaa, siis piiluge mu Instagram'i ja Facebook'i lehte, kus üks õnnelik lugeja võib endale võita suvise Dove toodete komplekti (kingikoti sisu allolevatel piltidel) :)


xxx

I guess you have already noticed that I love Dove body products. Now Dove has come out with two new products that are especially good for sensitive skin: Anti-stress micellar shower gel and Sensitive skin micellar water shower gel.

But what is micellar technology and why is it good for your skin? It means that small micellar particles surround and gently lift away impurities which are then rinsed away without any harsh rubbing needed. After that, your skin feels very soft and clean. I sometimes even forget to add body lotion because these products don't irritate my skin and don't dry it out also. The good thing about these products is that they have a really nice fresh scent. So if you are that person who doesn't like (or can't tolerate) those very sweet and vanilla like scents, then these two bottles are the ones you should try.Postita kommentaar