Social icons

2018/07/05

MY TOP 10 LIP PRODUCTS THIS SUMMER!

Ma olen alati olnud pigem selline naine, kes väga palju erinevate värvidega ei katseta ning eelistan üsna kindlaid toone. Huuletoonide puhul olen ma veel eriti valiv ning naljalt erklilla huulega toast välja ei astu. Kuna aga erinevaid huuletooteid on praegusel ajal poes nii palju, siis tundub ju üsna võimatu endale ainult üks kindel toode või toon välja valida. Ka mina seda ei suuda ning seetõttu otsustasin kokku panna oma lemmikute suviste huuletoodete listi ja seda teiega jagada. Mainin veel ära, et tegemist on minu hetkelemmikutega ning umbes poole aasta pärast samasugust postitust tehes oleks mul siin juba hoopis teised tooted ja toonid. Aga hakkame siis pihta.

I've always been a woman who likes only certain colors and would not wear some extra colors so easily. I'm especially picky when choosing my lip color and you will hardly ever see me wearing a bright lilac lip. Since we have so many different lip products and colors to choose from the shops, it's really hard to pick only one product to use all the time. I definitely use quite a lot of lip products and decided to share my favorite summer tones with you. 


HUULEPULGAD
Ma armastan huulepulki, mis püsivad peal ka pärast söömist, kuid olen nõus kasutama ka sellised, mis kuluvad, juhul kui mulle toon nii väga meeldib. Minu hetke lemmiktoonid on erinevad roosa varjundid. Kolm nendest on L'oreal'i huulepulgad: Color Riche Matte Obsession huulepulgad toonides 241 pink-a-porter (imeilus oranžikas roosakas toon) ja 103 blush in a rush (nude roosa)  ning  Color Riche Shine toonis 112 only in paris (läikiv nude roosa). Kui ma soovin väheke erksamat huult, siis kasutan Avoni True Color Matte huulepulka toonis Adoring Love, mis on ilus vaarikatoon. Nendel päevadel, kus ma huuli väga rõhutada ei soovi, kasutan ma Oriflame The One BB huulepalsamit, mis muudab huuled pehmeks ja annab neile kerge sära. Ja see ka lõhnab ülihästi! Või kui soovin ilusat matti nude tooni huuli, siis selleks kasutan oma hetke suurt-suurt lemmikut, Tarte Color Splash huulepulka toonis beach babe

LIPSTICKS
I love lipsticks that last even after having a bite or two. But I still use the ones which I have to re-apply after every meal. I have to love the color and the way it feels on my lips. My current favorite tones are different shades of pink. My most used L'oreal lipsticks are Color Richie Matte in tone 241 pink-a-porter (brighter pink tone) and 103 blush in a rush (nude pink). I also really love L'oral Color Riche Shine in color 112 only in Paris, which is a beautiful nude pink. If I want to wear a little bit darker pink tone I use Avon True Color Matte Adoring Love lippie. On those days I don't feel like wearing any color I use Oriflame The One BB lip balm, which has a little sparkle in it and smells extra sweet (and makes my lips feel bigger)! And my favorite nude matte lipstick is Tarte Color Splash in tone beach babe. It's so beautiful!


L'Oreal Color Richie Matte pink-a-porter 

L'Oreal Color Richie Matte blush in a rush

L'Oreal Color Richie Shine only in paris

Avon True Color Matte Adoring Love

Oriflame The One BB lip balm

Tarte Color Splash beach babeHUULELÄIKED-JA VÄRVID
Juba teismeeas armastasin ma palju huuleläikeid kanda ning tol ajal pidid need olema kohe eriti läikivad ja glitteriga. Praegu eelistan ma ka pigem õrnemaid ja mitte nii läikivaid toone. Eriti suurteks lemmikuteks on mul juba aastaid NYX Professional Makeup huuletooted. Praegu haaran korda-mööda Intense butter gloss toonis sorbet või matte liquid lipstick toonis rose nude järele. Esimene nendest on üsna erk ja läikiv virsikuroosa ja teine pigem pruunikas ja matt toon. Butter gloss ei püsi kahjuks nii hästi peal kui sama firma vedel huulepulk, kuid sellegpoolest armastan ma neid mõlemat palju ning nad on oma kindla koha minu meigikotis leidnud. Talvel vahetuvad samad tooted lihtsalt teiste värvitoonide vastu välja.  Mattidest huuletoodetest kasutan ma ka palju L'oreali Lip Paint huulevärvi toonis off-white, mis on kohe eriti hele nude toon. Kusjuures suht kõik matid huuletooted kergelt kuivatavad mu huuli ning seetõttu kasutan alati enne värvi peale kandmist huulepalsamit. Virsikutooni huuletooted meeldivad mulle juba viimased paar aastat ning seetõttu on ka mu suur suvelemmik Pixi huuleläige toonis Sweet Nectar, mis paneb huuled lisaks ilusale värvile ka kergelt õhetama (et need tunduksid suuremad). 

LIP GLOSSES AND LIP PAINTS
Even when I was just a teenager I liked wearing lip glosses and at that time they were extra glossy and glittery. Now I like more subtle tones. My most favorite lip glosses for the past 2-3 years have been NYX Professional lip products. For example, their butter gloss in tone sorbet (beautiful bright peachy color) and liquid lipstick in tone rose nude (brown nude). I have used different tones of the butter glosses and I just love them a lot. They don't stay on the whole day but they're still so easy to use and I don't mind re-applying it during the day. My current favorite nude lip paint is L'oreal lippie in color off-white. The off-white color is the nudest nude color I own that still looks good (not too light). Since I really like peach color during summer time I like wearing Pixi lip gloss in color Sweet Nectar that also makes my lips look a bit bigger as well.

Nyx Professional Makeup Butter Gloss sorbet

Nyx Professional Makeup Matte Liquid Lipstick rose nude

L'Oreal Infallible lip paint off-white

Pixi lip gloss Sweet Nectar
Millised on teie lemmikud suvised huuletooted ja mida tahaksite minu listist proovida?
Ning varsti varsti on mul üks eriti magus loosimine Instagram'is tulemas. Rõhk sõnal magus ;)

What are your favorite lip colors to wear during summer time? Which product would you like to try from my top 10 list?FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

2 kommentaari

  1. Apppiii ma vajan seda NYXi Butter Glossi!!! Niii ilus toon!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. See on tõesti üks täiega ilus toon ja selline üsna erk ka. Niiet rutttttu shoppama, hihi!

      Kustuta