Social icons

2018/07/10

L'OREAL COLORISTA HAIR MAKEUPHei armsad! Täna räägime juuste meigist. Jah, sa lugesid õigesti, tõesti-tõesti on olemas selline asi nagu juuksemeik, mis on põhimõtteliselt juuksevärv, mis tuleb ühe pesuga maha. 
Mõnda aega tagasi saatis L'Oreal mulle uusi Colorista Hair Makeup erinevaid toone testimiseks ning nüüd otsustasin ma oma lemmiktoone ka teile blogi vahendusel näidata. Kes mind Instagram'is jälgivad, need on juba mu esimesi katsetusi video teel näinud (muideks need story'd on endiselt mu feed'is olemas kui TESTING PRODUCTS kategooria alla piiluda).  

Värvi kannan juustele paljaste kätega, liikudes juukseotstest ülespoole. Kui värv on peale kantud, siis kammin juuksed läbi. Kui juuksed on pärast kammimist veel märjad, siis võite lihtsalt fööniga neid kuivatada.  See toode on ideaalne lahendus nendele, kes soovivad värvilisi salke lihtsalt ja kiirelt katseda, kuid kergvärve pähe panna ei riski. Meik tuleb pesus kohe maha. Muidugi vihmase ilmaga ma juuksemeiki kasutada ei soovitaks, sest vastasel korral võite oma riided ära määrida, kui värv juustest maha hakkab tilkuma.

Enda juustel olen katsetanud kahte tooni: roosat ja ploomilillat. Et te saaksite paremini aru, kuidas antud värvid nii heledatel kui ka tumedatel juustel jäävad, võtsin ma appi oma tumedate juustega sõbranna (okei, tal on juuksed ombre stiilis värvitud, kuid siiski tumedamad kui mul) ja tegime teie jaoks mõned pildid, kus mõlemale on juustesse tehtud roosad ja lillad salgud korraga. Mainin veel ära, et tooted ei ole mõeldud terve pea värvimiseks vaid lihtsalt efektsalkude tegemiseks. Muidugi kui sul on lühikesed juuksed, siis go for it :)

xxx


Hi dears! So today let's talk about L'oreal colorista hair makeup. Yes, you read it correctly, there really is such a thing like hair makeup. It's basically a hair color that can be washed off. We all wanna try some crazy hair colors at some point in our lives and with these products you can test these colors out without worrying you can't get rid of the color afterwards. Just use the color and wash it off with just one showering- simple as that. 
So how do I use it? I just squeeze a small drop of color to my hand and then apply it to may hair from the tips and blend upwards. After that I comb my hair while the color is still wet and when I'm finished I just let my hair air dry or use a blow dryer. I don't recommend to use the hair makeup when it's raining outside, you might ruin your clothes.
But for you to see the results on different hair colors I asked my friend with brunette hair to help me out with the testing part. So we both used pink and plum hair makeup on our hair. I think our hair looks so cool and I cant wait to use them in some summer events!FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar