Social icons

2018/06/06

SANDRELLE BEAUTY REVIEW

Olge nüüd valmis üheks eriti roosamannaseks ja suhkruseks postituseks! Nimelt sain ma Ilublogijate kokkutuleku kingikotist 2 Sandrelle Beauty toodet: virsiku kehasuflee ja vaarika kehakoorija. Ma ei olnud antud tooteid kunagi varem kasutanud, küll aga olin nendest kuulnud, sest ka Sandra ise blogis kunagi ning ma huviga alati jälgisin tema postitusi :)Nüüdseks olen ma Sandrelle Beauty toodete suur fänn! Tema sufleede ja koorijate kohta on ka teised blogijad oma postitustes kiidusõnu jaganud ning see ei ole kuidagi meil mingi kinnimakstud teema vaid need tooted tõesti on päriselt ka i-me-li-sed ja meeldivad paljudele. Juba ainuüksi pakendid on nii armsad, et kohe kutsuvad kasutama. Ja kas ma mainisin, et need on käsitsi valmistatud. Aga nüüd toodetest lähemalt.

Virsiku suflee on oma koostiselt  õhuline ja kerge ning nahale kandes nagu sulab ja seda on lihtne laiali kreemitada. Lisaks see lõhn - omg kui hea! Suflee sisaldab näiteks sheavõid, mandliõli ja kookosõli, et aidata nahka korralikult niisutada. Nahk jääb sile ja pehme. Eriti meeldib mulle sufleed kasutada peale raseerimist jalgadel, et neid korralikult niisutada. Kuna suflee on üliniisutav, soovitan ma korraga võtta vähem toodet, sest muidu see ei imendu piisavalt kiiresti. Õhtusel ajal enne tuttu minekut võib muidugi end rohkem sisse kreemitada, siis jõuab suflee öö jooksul imenduda ja hommikul ärkate niisutatud nahaga. Kui päike on liiga teinud ja nahk hakkab kergelt maha tulema, siis haaran ma ka just selle toote järele. See on nii veider, et käega katsudes tundub toode selline kõvemapoolsem, kuid kehale kandes sulab koheselt. See suflee on kindlasti üks mu top 3 kehakreemidest, mida ma üleüldse  oma elus kasutanud olen.


Suhkrutükikestega vaarika kehakoorijal on samuti imeline lõhn ning te vaid vaadake seda värvi - ROOSA! Koorijat kasutan ma nii kätel kui jalgadel ja tavaliselt kord nädalas või veidi vähem. Kuna mul on hetkel ka SeeSee koorija kasutuses, siis ma kasutan kahte koorijat korda-mööda. Koorija aitab hästi surnud naharakke eemaldada ning nahka päikese vastuvõtmiseks ette valmistada. Mulle meeldib, et koorija ei ole nahale väga karm (tükikesed ei ole suured) ning seda on hea mugav kasutada.
Sandrelle Beauty'l on nüüdsest olemas ka oma veebipood sandrellebeauty.net, kust saate kõiki tema tooteid tellida. Uudistasin ka ise kodulehel ringi ning järgmisena tahaksin proovida tema sädelusega kehasufleed. Suvisel ajal tundub see kohe eriti hädavajalik toode olevat.

Sellel nädalal on kõik tooted -20%! 

FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar