Social icons

2018/06/09

MAYBELLINE BROW TATTOOKulmud on näo raamimiseks ja ma näen alati palju vaeva, et need mul ilusad oleksid. Kuna mul on kulmu välisnurgad üsna hõreda karvakasvuga, siis pean neid pliiatsi või kulmupuudriga täitma, et need normaalsed välja näeksid. Käin ka kulmuhoolduses, kuid seal tehtav kulmuvärv püsib tavaliselt ainult paar päeva nahal ja karval umbes nädala. Seetõttu värvin ma aeg-ajalt ka kodus kulme, et lihtsustada oma igapäevast meigitegemist. Maybelline tuli alles hiljuti välja uudsete Brow Tattoo'dega ehk kulmutatoveeringutega. Mulle saadeti promopakiga 3 erinevat tooni, 1 light brown, 2 medium brown ja 3 dark brown. Hetkel olen kasutanud keskmist ja tumedat pruuni. 

Aga kuidas see tattoo siis töötab? Tegemist on geelja värviga, mis on pakendatud huuleläike taolisesse pakendisse. Värvi peale kandmiseks kasutan pisikest pintselaplikaatorit. Kui kulmud on värviga kaetud, siis hoian värvi peal u 30 min (võib ka vähem ja ka kauem, oleneb kui intensiivset tulemust tahate). Värvi ei pea maha pesema vaid selle ma lihtsalt tõmban kulmu pealt ära. Värv kuivab kulmude peal ära ning seetõttu tuleb ta ka üsna lihtsasti maha. Kindlasti tuleb jälgida, et kulmud on ikka korralikult värviga kaetud, sest nii on lihtsam seda maha tõmmata.  Ma eelistan kõige tumedamat tooni, sest kui see hakkab maha kuluma, ei muuda ta oma tooni. Keskmist pruuni kasutades kulus värv oranžikaks, ja see mulle ei meeldi. Tumedam toon on aga ideaalne! Kasutan kulmutattood eriti just nädalavahetustel või ilusate rannailmade korral kui ei taha palju meiki kanda, aga tahan, et nägu siiski okei väja näeks. Värv püsib ilus max 3 päeva. 
Vaata, millise tulemuse ma antud tootega sain all olevatest klippidest.

xxx

Maybelline came out Brow Tattoos that are very easy to use and the color lasts up to 3 days. If you are like me who doesn't have a normal brow shape and enough hair on that area, then this is a product you need!

I usually fill my brows with brow powder or brow pencil. I also visit  a brow specialist quite regulary to get my brows shaped and tinted but the brow color doesn't usually last that long and for that reason I still color my brows at home as well. Now I have used the brow tattoo for a couple of months now and specially like using it during the weekends or days when I don't feel like using much makeup but still want to frame my face and look like a human :)  I use the product every time I know I'm going to the beach.

So how does it work? I just add the gel tint to my brows with a little brush and then wait for it to dry. I hold it on at least 30 minutes and sometimes even longer to get a better, more intense result. I just peel of the dry tint and it comes off really easily (just watch the little clips I added). The result lasts up to 3 days. I love using the darkest brown because it suits me the most. Medium brown is a little bit too orange.

vasakul värv peal, paremal pärast värvi maha võtmist
left: with the tint, right:after peeling off the tint
FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar