Social icons

2018/05/08

OOTD: ZAFUL PINK COAT


Coat, shirt: Zaful / sunglasses: River Island / earrings: KUMA

Teate mis, viimasel ajal on niiiii palju juhtunud ja seetõttu on mu blogimine olnud veidi kaootiline. Nüüd võtsin end uuesti kätte ja kirjutasin kohe mitu postitust valmis (jagan neid järgemõõda). Tulemas on ka paar loosimist, millest esimene jõuab teieni juba sellel nädalal! 
Sain hiljuti Rosegal/Zaful tiimilt uue kirja, et nendega jälle koostööd teha, ning seetõttu mõtlesin enne uue tellimuse tegemist teile näidata, mis ma eelmise koostöö raames tellisin. Piltidel kannan õhukest roosat mantlit, mis oma tegumoelt on ülikift ja ma täiega fännan seda. Piltidel näeb ta muidugi parem välja kui päriselus. Ses suhtes, materjal on tal hea (vähekortsuv ning selline raskem), kuid teostus on lohakas - niidid ripuvad, mantli ääred ei ole õmmeldud (peale varrukate) ning varrukad on suht pikad ja laiad. Sellegipoolest on  ta üsna chuul asi, mida praegusel aastajal kanda. Mantli all on mul seljas Friends sarja t-särk, mis on lihtsalt väga basic, aga samas väga lahe. Kes siis ei oleks vähemalt kunagi oma elus olnud sarja Friends fänn, või mis - mina olen! Särk on puuvilla ja polüestri segu ning seljas väga pehme ja mugav. Tegemist on pigem lohvakama t-särgiga. Mõlemad mu seljas olevad riideesemed on tellitud  suuruses S. 


Ning ma tuletan teile vahepeal meelde, et kui teile mu blogi meeldib, siis oleksin väga tänulik kui te Riinulife poolt blogiauhinade jagamisel hääletaksite :) Lingi leite blogi ülevalt paremast nurgast või hääletage SIIN. Leiate mind ilu-ja moeblogijate kategooriast. Kui jagate antud hääletuse postitust ka enda Facebook'i lehel, siis osalete erinevate ilutoodete loosimistes. Vaadake täpsemalt minu blogi Facebooki lehelt.

xxx

I've been so busy lately and so much has happened that my blogging has been quite chaotic. Now I'm back on track and wrote a couple of posts ahead about different beauty products. 
When you scrolled the pics you already saw how awesome light pink coat I'm wearing, right ;) It's from Zaful and it's finally the right weather to wear it (since it's quite light). I think the coat flattens my body and I really love wearing it. It's totally different from my other coats. Underneath the coat I'm wearing the coolest shirt ever - a big shout out to all the "Friends" fans out there! It's such a basic shirt, a bit loose, and I quite love the material. It feels soft and comfortable. The coat and the short are both size S. FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar