Social icons

2018/04/12

MY FACE LOVES KIVVI


Veebruaris tuli mulle pakike Waku Organics ökokosmeetika veebipoest, mis sisaldas endas Kivvi näohooldustooteid. Kes ei tea sellist brändi nagu Kivvi, siis soovitan piiluda ühte mu varasemat postitust SIIN, kus ma brändist lähemalt rääkisin. Näohoolduse tarbeks saadeti mulle Kivvi küdooniaekstraktiga vahutav näopesuvedelik, toonik ja näokreem, mis peaksid sobima kõikidele nahatüüpidele. Ütlen siikohal ära, et mul on pigem kuivemapoolsem nahk.

Kuna minu jaoks algab õhtune näopuhastus alati meigi maha võtmisest, siis nüüdseks ma kasutangi lisaks mitsellaarveele ka Kivvi pesuvedelikku ja toonikut. Pesuvedelik sisaldab lisaks küdooniaekstraktile (mis on mineraalainete allikas, aidates nahka ergutada ja tasakaalustada) ka aaloe- ja kummeliekstrakte, mis aitavad nahka niisutada ja rahustada. Kui olen näo mitsellaarveega ära puhastanud, kannan näole antud pesuvedelikku (ta on oma koostiselt geeljas, mitte täitsa vedel) ja masseerin selle laiali. Lõpuks pesen näo veega üle. Hommikuti ma seda ei kasuta (laiskus!), aga üleüldiselt mulle see vedelik meeldib, sest nägu on kohe palju värskem pärast sellega pesemist. 

Seejärel kasutan toonikut, mis aitab nahalt veel viimsegi mustuse kätte saada. Toode sisaldab küdoonia-, plataani-ja kurgiekstrakte, mis aitavad nahka niisutada ja toniseerida. Toonik aitab naha kreemitamiseks ette valmisada. Mulle meeldib, et see pole nii vänge nahal (nt võrreldes Clean&Clear toonikutega ta ei kuivata nahka). Lõhn on tal samuti üsna meeldiv, sest tavaliselt on toonikud minu jaoks ebameeldiva lõhnaga. Toonikut kasutan praegu samuti ainult õhtuti (hommikuti olen endiselt laisk :D)

Kui nahk on kenasti ettevalmistatud, kasutan igal õhtul ja hommikul naha niisutamiseks Kivvi näokreemi. Kuna talvisel ajal on mu nahk üsna kuiv, peab mu näokreem olema ekstraniisutav, sest muidu mul hakkavad otsaesine ja nina päeva peale kestendama. Antud kreem tõesti sobib mulle, ütleks, et isegi paremini kui mu eelmine Kivvi All day and night näokreem. Kui olid vähe karmimad talveilmad, siis ma kergelt siiski tundsin, et nahk oli kuivem ja kippus kestendama, seetõttu kasutasin niisutavaid maske lisaks. Praeguste ilmadega  on see kreem mu nahale ideaalne. Kreem sisaldab küdoonia-,saialille-ja kurgiekstrakte, mis värskendavad nahka. Kõik kolm toodet toimivad koos väga hästi ning ma olen oma praeguse näonaha seisukorraga väga rahul. Looduskosmeetika armastajatele on Kivvi kindlasti bränd, mda tasub proovida!

xxx


Hi dears! On February I got a pr package from Waku Organics, which contained Kivvi Cosmetics moisturizing facial wash, cleansing facial wash and 24h intensive moisturizing facial cream. If you haven't heard anything about Kivvi before , then read one of my older post about the brand HERE ;). I just want to add that my face is quite dry, specially during winter time. These products mentioned below are all suitable for all skin types.

So quite some time now I've been using these 3 products daily and can write down my thoughts. I like to use micellar water to take off my makeup. For a while, this was the only face cleaner I used. Now I still use micellar water, but after that I now use Kivvi facial wash to clean my face. It consists of quince, chamomile and aloe extracts that help to calm my face. I massage it on my face and then just rinse it off with warm water. My face feels very soft and smooth after using the product. I only use it before I go to bed.

After washing my face I use Kivvi facial toner with quince, plantain and birch extracts.Toner helps to prepare my face for facial cream. It also gets rid off all the dirt that still didn't came of with the previous washing. I have used some toners that smell really awful and dry out my skin so badly. Since this one is natural, it feels so much better. I use it only once a day before I go to bed (I should use it in the morning as well, but I guess I'm just so lazy in the mornings and I don't have time :D).

Facial cream is must for my both in the mornings and at night. I like when my cream is extra moisturizing and this Kivvi cream is exactly like that.  It consists quince, birch and cucumber extracts that help to refresh my skin. Sometimes I still need to use moisturizing masks as well because my face tends to shell of on my forehead and on my nose. But overall itäs a really good cream and I definitely would repurchase it even when it runs out.
All of these products work really well when you use them all together. My skin looks really good right now and these natural products must be the reason :)
FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar