Social icons

2018/04/28

MY BEAUTY HACK'S

Hei! Mõtlesin teiega jagada paari ilunippi, mis mul aitab nahka, juukseid, küüsi jne korras hoida. Enamus neist on küll teada-tuntud, kuid kordan need siiski üle, sest need nipid tõesti toimivad ja ehk tulevad ka teile kasuks. Kui listis on midagi, mida te ka ise kasutate, andke kommentaarides märku! Või ehk on teil hoopis mulle midagi uut ja huvitavat soovitada, ootan huviga.

 • Hambapasta tekkivale vistrikule. Mul on kodus olemas küll erinevaid toonikuid ja geele, mida vistrikute peletamiseks kasutada, kuid hambapasta on kõige kiirem nipp, kuidas tüütusest vabaneda. Jätan pasta ööseks punni peale ja hommikul pesen maha ning üldjuhul on ka punn palju väiksemaks jäänud või sootuks kadunud.
 • Üliniisutava käekreemi kasutamine öösiti. Mul on kaks eriti hullu lõhnaga kätekreemi, kuid nad niisutavad ülihästi: Elizabeth Ardeni kätekreem ja The Body Shop'i kätekreem. Seetõttu kasutan neid kreeme pigem öösiti (mitte küll igapäevaselt), siis nad jõuavad imenduda ja hommikuks on mul käed ülipehmed ja niisutatud. Mõlemad kreemid seisavad mul öökapi peal ja kasutan kord üht ja kord teist.
 • Küüneõli kasutamine enne magama minekut. Kui kätekreem on peale kantud, kasutan küüntel eraldi õli, sest mul need küünekesed on ikka üsna haprad ja külmemal ajal kipuvad küünenahad kuivama ja küüned kergemini murduma. Küüneõli aitab neid niisutada ja tugevdada. Seda toodet ma kahjuks iga õhtu ei kasuta, kuna aeg-ajalt ikka ununeb. Hetkel kasutan Isabella's Clearly KÜÜS õli, mis on muideks Eestis valmistatud õli ja on 100% looduslik. Müüakse Tradehouse's.

 • Juuksed kinni magamine. Teen alati kerge punupatsi või keerupatsi ja hommikul kannan juustele kergelt viisitlusspreid või vajadusel käin juuksed sirgendajaga või koolutajaga üle. Pusasid ei teki ja juuksed on korras. Hetkel on korda-mõõda kasutusel uus Schwarzkopf Gliss Kur keratiiniga juuksesprei ja Tony&Guy meresoolaga pihustatav sprei. Mõlemaid tooteid saab kasutada nii niisketel kui ka kuivadel juustel. Hetkel kasutan isegi Gliss Kur'i spreid rohkem, sest see lõhnab paremini.

 • Juuksemaski asemel palsam. Kui mask on otsa saanud, siis juukseid pestes hoian palsamit lihtsalt kauem peas ja see toimib nagu mask.
 • Silmaümbruskreemi kasutamine. Jah, ma juba lähenen 30-le ja kortsukeste ärahoidmiseks kasutan kahte erinevat silmaümbruskreemi. Hetke lemmikuteks on Tarte silmaümbruskreem ja Puhas Loodus silmaümbruskreem. Mõlemad kreemid on cruelty-free'd ja ei sisalda parabeene ega muid kunstlikke aineid. Lisaks silmaümbrusele võib mõlemat kreemi kasutada ka suuümbruses ja dekolteel.

 • Koorimine. Tundub nii loogiline tegevus, aga varasemalt ma seda ei teinud. Nüüd kasutan näo puhastamisel Garnieri mudakoorjat ning kehal uusi SeeSee ja Sandrelle Beauty koorijaid. Ma ei koori tihti, tavaliselt korra nädalas või harvem. Garnieri koorjat saab kasutada ka maskina, kuid kuna ta on üsna tugev, siis mulle meeldib sellega lihtsalt nägu pesta. Ka mu mees armastab seda toodet! SeeSee Mineral Body Scrub sobib eriti hästi just suvisel ajal kasutamiseks (lõhnatu koorija!). Kes siis veel ei tea, pärast koorimist hakkab päike eriti hästi peale ;) Tegemist on veidi vedelama koorijaga, millel ei ole väga suured terakesed. Sandrelle Beauty suhrkutükikestega koorija on vähe tervam kui SeeSee oma, kuid lõhnab nagu vaarikakomm! Mõlemad koorijad muudavad naha ülipehmeks ja siledaks ja kuna nad sisaldavad ka E-vitamiini, siis aitavad võidelda vananemisega. Ning tüdrukud, kui teil on seda tüütut apelsiinikoorenahka, siis koorijaga saate nahapinda ilusamaks muuta ;)
 • Näomask. Jälle täiesti loogiline ja tavaline tegevus, kuid mina ei ole kunagi suur maskitaja olnud. Nüüdseks armastan ma paar korda kuus teha mudamaski (eriti nina piirkonnas) ja sheet-maske, mis niisutavad. Nii hea värske tunne tuleb pärast maskitamist. Hetkel kasutan SeeSee mudamaski ja ka aeg-ajalt hoian Garnier'i 3 in 1 Pure Active Intensive toodet kauem peal, et see toimiks maskina. 

 • Tuka pesemine. Piinlik, aga ma olen vahest liiga lasik, et tervet pead pesema minna ja kiireks alternatiiviks on alati tuka pesemine. Hiljem sätin selle kenasti soengusse (koolutan või sirgendan) ja soeng peab veel vähemalt ühe päeva vastu.
 • Meigialuskreem koos säraga. Primerit kasutan ma peaaegu alati, kuid minu väike nipp on kasutada väikese säraga meigialuskreemi, miis teeb teeb meigipõhja eriti ilusaks. Hetkel kasutan Tarte sära andvat primerit. See toode aitab meigil terve päev peal püsida ning vajadusel saan seda kasutada ka mati huulepulga all niisutajana.

xxx


I thought I should share with you some of my most used beauty hacks that really work and I use all the time. I'm sure not all of them are new to you but let this be just a little reminder then. I'm also very interested to know what kind of beauty hacks you use. Leave your comments below :)

 • Toothpaste on a pimple. I add a small amount of toothpaste to my pimple before I go to bed and wash it off in the morning. Usually, there is no pimple on my face in the morning or it has gone smaller. It's the fastest and simplest way to dry out the pimples.
 • Using extra moisturizing hand cream before bed. I have a quite expensive Elisabeth Arden hand cream and one from The Body Shop. I love them both because they moisturize so well, but the downside is that they smell so bad. That's why I only use them before I go to bed and by morning I have extra soft and smooth hands.
 • Using nail oil before bed. Another miracle product that helps to moisturize and harden my nails. I have 100% organic nail oil, but I also don't like its scent and that's why I only use it before I go to bed. 
 • Sleeping with a braid. Since I have curly hair and they tend to get quite messy I always wear a braid to keep them in shape. Sometimes I use a straightener or a curler as well to give them a shape in the morning before I head out. To give my hair more texture, in the morning I add a little bit of texturizing spray's. I'm currently using one from Schwarzkopf (Gliss Kur keratin spray) and one from Tony&Guy
 • Using a conditioner instead of a mask. When I'm out of hair mask I leave my conditioner on for about 5 minutes. Then it works as a hair mask.
 • Eye cream. I'm heading towards 30 so I need to use eye cream so I would not have any wrinkles in the near future. I'm currently using 2 different creams: one from Tarte  (Maracuja eye brightnerand one from Puhas Loodus. They are both cruelty free and without parabens.
 • Scrubbing. Such an ordinary thing to do under shower but I haven't used a scrub that often. Now I have one from Garnier that I use on my face and on my body I use SeeSee Mineral Body Scrub or Sandrelle Beauty scrub. I use scrubs  usually once a week or even less.
 • Face mask. Another easy beauty hack that we so often forget :) I use mud masks on my nose to get rid of any comedones and a sheet mask to moisturize my face. I use both type of masks at least a few times per month. I'm currently using SeeSee Mineral Facial Mud Mask or Garnier 3in1 product as a mask. 
 • Washing my fringe. Sometimes I'm lazy or don't have time to go wash my head so I just wash my fringe. I style it with my curler or straightener and I'm good to go;)
 • Glowy base. To get a glowy base I'm currently using Tarte Rainforest of The Sea radiance drops. I can use it as face cream as well. It really helps to brighten up my skin. Sometimes I use in as a moisturizer before I add matte lipstick.
FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar