Social icons

2018/02/11

RELAX @TALLINK SPA

Kui pikk nädal on selja taga, siis üks mõnus spaakülastus on just täpselt see, mida vaja. Otsustasime oma mehega sõbrapäeva tähistamisega juba varem pihta hakata ja hellitada end spaa külastusega Tallink Aqua Spa's. Minuga võttis ühendus kingitus.ee, kes pakkus mulle võimalust kasutada ükskõik millist nende lehel pakutavat "kingitust" teatud summa raames. Kuna sõbrapäev on tulekul, siis tahtsin midagi just koos oma mehega ette võtta. Me olime juba tükk aega mõelnud, et peaks ühe mõnusa spaa päeva tegema ning seetõttu osutus mul valiku tegemine lihtsamaks. Valisime Tallink Aqua Spa külastuse koos kokteilidega. Paketti kuulusid spaa pääsmed kahele koos saunade külastusega ning lisaks 2 omal valikul kokteili. Kuna me olime autoga, siis mees võttis ühe alkovaba õlle ning mina üksi ka ei viitsinud juua ning valisin maasika-mango smuuti, mis maitses imehästi. Selle kahe tunni vältel sai kõik basseinid läbi käidud (ka välibasssein!), külastasime erinevaid saunasid (hamam, aurusaunad, Soome saun) ning lõõgastusime soojas mullivannis. Nii vesi kui õhk oli spaas +30 kraadi ning päris mõnus oli seal trikoo väel ringi patseerida kui teadsid, et õues on miinuskraadid.  Me mõlemad olid antud spaas esimest korda ning kindlasti tahame sinna veel tagasi minna. Kuna antud spaas puuduvad igasugused torud ja muud liumäed, siis täiskasvanuna on seal just ideaalne teineteise seltsi nautida ja lihtsalt korraks aeg maha võtta.

Kui ma kingitus.ee lehel erinevaid pakkumisi vaatasin, siis jäi mulle veel päris mitu huvitavat kingiideed silma, mida teha tahaks. Näiteks laskmine daamidele või miks mitte oma teadmisi täiendada individuaalsel meigikoolitusel. Olen varasemalt käinud kingitus.ee kinkekaardiga šokolaadifondüüd C'est La Vie restoranis nautimas ning see oli küll üks meeldejääv kogemus, sest avastasin enda jaoks uue toreda restorani :) Kui tavaliselt õeldakse, et kinkekaart on igav kingitus, siis kingitus.ee kinkekaart on küll midagi, mida ma kahe käega alati vastu võtan. Hetkel on leheküljel eraldi väljatoodud kategooria, mis hõlmab sõbrapäeva kingitusi kahele. Kellel veel sõbrapäevaks plaanid tegemata, siis soovitan nende valikuga tutvuda ning kinkida elamusi, mis jäävad meelde kogu eluks:)


FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Soovid ka ise mõnda toredat elamust kogeda? Selleks mine vaata mu Instagrami, kus loosin  koostöös Kingitus.ee-ga juba 8.märtsil välja kinkekaardi "Naisele" väärtuses 35,99€!

2 kommentaari

 1. Hei. Kusjuures just mõtlesime kaaslasega kuhu minna ujuma. Uut kohta avastada. Aga hea on kuulda head ja ausat arvustust. Ehk võtamegi reisi sinna ette ;)
  Ps! See roosa trikoo üli äge

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Merilin! Minu trikoo on pärit Aliexpressist ;) Ning antud spaa on tõesti ideaalne koht, kus lõõgastuda :)

   Kustuta