Social icons

2018/02/22

OOTD: GREY, AGAIN


Heips! Eelmine nädal oli kuidagi teguderohke: teisipäeval käisin ratsutamas ja nosisin vähemalt 3 vastlakuklit, kolmapäeval tähistasime sõbrapäeva (olime kodused, söime sushit, jõime proseccot ja vaatasime filmi), reede ja laupäev olin maal ratsutamas ning laupäeva õhtul käisime sõpradega Vapianos õhtustamas ja pärast vaatasime meie pool Eesti Laulu 2.poolfinaali. See nädal käisin nagu ikka teisipäeval ratsutamas ning kolmapäeval töökaaslastega väljas. Homme on lühendatud tööpäev ning siis hakkab suur Eesti sünnipäeva tähistamine pihta :) Muide, mis plaanid teil Eesti 100 tähistamiseks on? Minul on igatahes lipuvärvides Premia jäätis juba kapis ootamas ja ülejäänud plaanid selguvad homse jooksul. Kindel on see, et pühapäeval tähistame terve perega lisaks Eesti sünnipäevale ka mu vanema venna sünnipäeva.
Antud outfit on üles pildistatud juba üleeelmisel nädalavahetusel. See halli teema on mulle kuidagi nii sisse kodeerunud, et enne kevadet ma sellest vist lahti ei saa :D Rääkides hallist, kas te juba Fifty Shades Freed filmi olete vaatama jõudnud? Mina käisin seda esilinastusel Apollo kinos vaatamas ning jäin filmiga väga rahule. Ma tean küll, et see film on palju kriitikat saanud, kuid mulle see ikka meeldib. Eriti hea on selle filmi soundtrack ja  suur lemmik on SEE LUGU!

Hi my dear readers! Past two weeks have been quite busy. Last week we celebrated Shrove Tuesday and Valentine's Day. On V-Day we stayed at home, ordered sushi, drank prosecco and watched a movie. I spent Friday night and Saturday morning riding (also Tuesday!). Saturday night we went to eat at Vapiano and later watched Eesti Laul (this is basically contest to find out which song will represent Estonia on Eurovision). This Saturday the whole country will be celebrating because Estonia is turning 100 ! And because of that we have shortened working hours tomorrow. My brother also had birthday on 20th so this Sunday we will get together with my family and celebrate that as well. 
About my outfit, it's pink and green again, I know :D Speaking of grey, have you seen the final Fifty Shades Freed movie? I really liked it and specially love it's soundtrack. THIS is my current favorite song. But okay, talk to you soon!

coat: Rosegal / sweater: H&M / jeans: Cropp/ boots: saapad.ee 
FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar