Social icons

2018/02/10

DOVE SHOWER FOAMS


Dove erinevad hügieenitooted on meeldinud mulle juba aastaid. Mu suured lemmikud on nende erinevad dušigeelid ja higipulgad/deodorandid. Mõnda aega tagasi tuligi mulle jälle nende poolt üks kinkekotike, milles peitsid end 3 erineva lõhnaga dušivahtu: Revitalizing Pear värskendava pirni-ja aaloelõhnaline, Deeply Nourishing vaht ning  Pampering Pistachio pehmendava pistaatsia ja mangoolia ekstraktiga vaht (see on mu lemmik!). Kõik kolm vahtu lõhnavad i-me-li-selt!  
Aga miks see vaht siis nüüd nii eriline või teistsugune on? Kui dušigeel on pigem paksema koostisega ning alles veega reageerides hakkab vahutama, siis dušivaht on juba pudelist välja tulles vahu kujul, aitab nahka sügavuti niisutada ja pehmendada ning seda on lihtne kehalt maha loputada. Kuna toode on pumbaga pudelis, siis juba ainult ühe pumpamisega tuleb pakist välja korralik vahuports, millega terve keha puhtaks pesta (aga ma tunnistan, et ma olen raiskaja ning mul kulub toodet rohkem :D). 
Pirni dušivaht pärjati eelmisel aastal Anne&Stiil Ilulemmiku tiitliga :) Poes maksab üks vahupudel kuskil 6-7€.

xxx

I've always been a fan of Dove hygiene products. My favorites are Dove shower gels and deodorants. A couple of weeks ago I got a pr-package from Dove with their newest shower foams: Revitalizing Pear foam, Pampering Pistachio foam and Deeply Nourishing foam. The Pistachio one is my current favorite. But I gotta say the all smell amazing! Since it comes in a bottle with a pump, it is very easy to use. You only need one pump of product to get yourself clean. I have to admit, I use 2-3 pumps because I like when my sponge has a lot of foam in it. Compared to shower gels, foams are much easier to shower off. Overall I really enjoy using them and totally recommend them :)


Postita kommentaar