Social icons

2018/01/17

OOTD: STRIPES
Hei! Mul oli ammu tahtmine pildistada üles outfit ühe eriti chuuli suvise pluusiga, kuid kuidagi ei jõudnud selleni. Laiskus, halb ilm, pimedus, ajapuudus - kõik võimalikud vabandused on mul olemas :D Sellel nädalavahetusel ma lõpuks paar klõpsu tegin, aga siiski siseruumides, sest õues aga olekski vast kohatu neid pilte teha olnud. Pluus on pärit Sassymyprom.com veebilehelt, kellega olen paar korda koostööd teinud ning nüüd saatsid nad mulle antud pluusi kingituseks selle eest, et ma nende lehe kohta wishlisti tegin. 
Tegemist on üsna suvise pluusiga, millele annavad särtsu hetkel väga populaarsed lillemotiivid. Kui ma pluusi nägin, siis mu esimene mõte oli, et see sobiks ülihästi valgete skinny teksadega, mis on vähe kõrgema värvliga. Mulle endale hullult meeldib see outfit ning kindlasti tatsan selles rohkem ringi just suvel. Muideks, antud pluusi tellisin suuruses S ja imekombel see mulle ka sobib (tavaliselt nendelt Aasia lehtedelt tellides on S-suurus mõeldud ikka suht pisikestele). Pluus on seljas pigem lohvakam ja on alt seotav. 
Väike vahejutt, nimelt ma käisin alles hiljuti ka juuksuris, kus mul lõigati ikka omajagu juukseid maha ning lasin salke juurde teha. Paari kuu pärast, kui salgud on veidi välja kasvanud, lähen proovin selle rootshadow'i ka ära, sest ma lihtsalt ei viitsi iga kuu juuksuris väljakasvu värvimas käia ning selline pool ombre/balayage on just selline, mis mulle meeldib :)

xxx

Hi! So as you have noticed on my blog that I collaborate with a website SassyMyProm.com which is more focused on prom, bridesmaids, wedding and other occasion dresses. But they have also some other cool and casual items which they sell or send as gifts when you order something or collaborate them. I wrote them a wishlist so I got to choose one gift from their website. I chose a super sweet and lovely striped button up shirt which has floral motives on. Flower motives have been really trendy for a while now and now I have one item representing this trend in my closet as well. I ordered a size S which is my usual size and it fits me perfectly. Usually, when I order clothes from Asian web stores, I need to order some sizes up to get the right size for me because the clothes tend to be quite small. But this time I'm really happy with the blouse and see myself wearing it with white skinny jeans a lot during summer time. 


Blouse: SassyMyProm / jeans. Zara / lipstick: Essence 

FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar