Social icons

2018/01/22

OOTD: ROSEGAL COAT & BAG


Eelmine nädal oli üsna põnev ja toimus palju. Näiteks kolmapäeval kutsus Marmin Management mind koos teistegi blogijatega Kultuurikatlasse pressitunnile, kus tutvusime uute põnevate toodetega Women's Secret'ilt, Simply Chocolate'lt, Cosmeya'lt jne. Saime jutustada ja Instagrami story'desse palju materjali. Väga tore oli ja siinkohal saadaksin ka tervitused Eliisele (iluexpressi blogi), kellega koos sai üle pika aja jälle hängida ja jutustada :) Reedel toimus ettevõtte uusaastapidu, kus sai koos NÖEP'iga korraks lava jagada (sest me tüdrukutega otsustasime tema laua juurde tantsima minna xD). Ja üleüldse oli tore õhtu :) Laupäeval käisin oma rasedal sõbrannal külas ning pühapäeval käisin blogi jaoks pildistamas.  Ja antud pildid nüüd teie ees ongi.

Piltidel kannan Rosegal'ist saadud mantlit ja kotti. Hall mantel on sobilik pigem kevad-sügisesse perioodi, sest ei ole nii paks, kuid suure salli ja kampsuniga saab seda ka praegu kanda. Koti juures meeldib mulle selle pisike karvane tutike, mis selle koheselt nunnumaks teeb :) Mõlemad esemed on ka praegu veebilehel saadaval ;)
Üleüldse olen ma viimased paar aastat koguaeg mingeid halle riideesemeid ostnud. Ei tea, mis halli vaimustus mul lisaks roosale on peale tulnud. Rääkidest hallist, ostsime sõbrannaga juba ka Fifty Shades Freed'i esilinastuse piletid ära. Kes veel seda filmi vaatama lähevad? Lisaks olen ma poole peal oma Filipiinide postituse kirjutamisega (wuup!).

xxx


On these pictures I'm wearing my new coat and crossbody bag from Rosegal.com website. I'm slightly obsessed with grey clothing recently (oops!). And I totally like pink and grey combo as well. About this coat - it's suitable for spring and autumn because it's not that warm. If I'm wearing my huge scarf then I can wear it right now with -5 degrees as well. The crossbody bag I really like - such a cute little everyday bag when I don't need to carry much stuff with me. And it has a little pompom on it as well. I guess I have a nice new combo to wear during warmer winter days and on spring-autumn. Both of the items are available on Rosegal webstore. And the bag has 3 color options: grey, pink and black. They currently have so many Valentine's Day 2018 offers you should check out ;)FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar