Social icons

2018/01/07

OOTD: DIDRIKSONS PARKAS

Hei! Kuna valget aega on praegu nii vähe ja enamuse aja sellest veedan ma tööl, siis praktiliselt ainus aeg piltide tegemiks on mul nädalavahetustel. Täna hommikul paistis üle pika aja päike ja ma tahtsin ruttu ruttu pildistama minna. Kahjuks pildistamiseni jõudsime alles kolme aeg kui päike oli juba kergelt peitu läinud. Sellegipoolest saime mõned outfiti pildid, mida teiega siin jagada. Klõpsasin paar pilti ka oma teisest poolest, kes tavaliselt on mul kaamera taga, kuid täna oli nõus mulle ka poseerima. Tänks Lennu! Piltidel poseerime Didriksonsi parkadega, mis me umbes kuu aega tagasi ostsime. Minul on valge ja mehel punane. Ma tegelikult tahtsin ühte rohelist, kuid selle materjal mulle ei meeldinud ning üks teine roheline, mis tõesti meeldis, oli läbimüüdud. Jah, ma tean, et valge ei ole kõige praktilisem värv, eriti just jopele, aga ilus on see küll :) Mõlemad joped on ülisoojad ning me loodame nendega ka kõige karmimad talvetingimused üle elada. Didriksonsi parkasid saab osta nt Hansapostist ja Rademarist ning mõlemas poes on jaanuaris allahindlused. Nt Hansapostist saab samad parkad hetkel kätte pea poole odavamalt!


xxx


It's so hard to be a blogger right now because of the dark winter time. We  only have limited hours of the day when we have daylight and most of the time I'm working. So I basically take photos only during the weekends. Can't wait for spring to arrive! 

Today was one of these days when even the sun came out and we went to capture outfit photos. This time I even made some pictures of my husband. We are both wearing Didriksons parkas. I have a white one an he has a red one. They really are the warmest parkas I have ever worn. So I hope you like the pictures and talk to you soon! :)

Postita kommentaar