Social icons

2018/01/04

MAYBELLINE SUPER STAY FOUNDATIONS & POWDERS


Hei armsad ja head uut aastat teile! Huuh, see aasta lõpp oli ikka eriti kiire ja teguderohke, et ma isegi ei jõudnud kõiki planeerituid jõuluteemalisi postitusi teha :D  Proovin siis sellel aastal. Blogis näete ka 2018.aastal palju iluteemalisi postitusi ning sekka moe-ja elulisi postitusi. Kui teil on mulle ideid, millest sooviksite mu blogis rohkem lugeda, siis võite mulle kommentaaridesse kirjutada :) Või äkki uus meigivideo?

Selle aasta esimene postitus tutvustab teile Maybelline uusi Super Stay 24 jumestuskreeme ja -puudreid.

Super Stay 24h täiskatvusega jumestuskreemi olen nüüdseks kasutanud juba umbes kuu aega ning ma olen täielik fänn! Kui ma nende kohta esimesed promomaterjalid sain, siis mu esimene mõte oli, et toode näeb oma pakendi poolest välja nagu Fit Me klaaspudelis jumestuskreem. Fit Me oli aastaid mu lemmik jumestuskreem ning sellele võrdset vastast ma ei leidnud. Super Stay jumestuskreem aga sai juba esimese kasutuskorraga mu uueks lemmikuks. Kuna mulle ei meeldi väga paksud jumestuskreemid, siis kasutan kreemi pealekandmiseks üldjuhul alati niisket meigisvammi, et kreem ühtlasel laiali hajutada. Kes soovib tugevamat katvust, siis tuleks kreemi lihtsalt veidi rohkem panna. Antud kreemi kulub mul terve näo katmiseks umbes hernetera suurune ports ehk üks pumbatäis. Et kreem terve päeva peal püsiks, kasutan ma selle peal lisaks puudrit ja kinnitamiseks kinnitusspreid. Kuna mul on hetkel veel nägu jumekam kui tavaliselt, siis sobib mulle toon 040 fawn, mis on tumedama poolsem. Kui ma poleks vahepeal reisil käinud, siis kannaksin ma hetkel arvatavasti tooni 010 ivory, mis on roosaka alatooniga hele kreem (vaata allpool olevaid pilte). Kokku on meie turul toodet kuues erinevas toonis.

xxx

Hi my lovely readers! Hope you had an amazing year :) I had so many things to do during the last 2 weeks of December that I even forgot to post some Christmas posts I planned to do but oh well, will publish them this year then. This year I continue publishing beauty related posts and do more posts about fashion (ootd's and wishlists) and lifestyle (about training, horses, events etc). If you have some ideas you want me to write about then just leave a comment below :)

The first post this year is about Maybelline Super Stay 24 full coverage foundations. I have been using a tone 040 fawn ( a bit darker color) for a about a month now and let me tell you, it has become one of my new favorites since it reminds me a lot the famous Fit Me foundation. I use only one pump of the product to cover my whole face. To blend it out I use a regular wet sponge. I don't like foundations that feel heavy while wearing.This feels light but covers just as much as I want. If you prefer even more coverage then just use more product. To fix my foundation I use regular powder on top of it and finish it with a fixing spray. The foundation stays on the whole day which is a plus, right :)Super Stay puuder on samuti jumestuskreem, lihtsalt puudri kujul. Toodet tuleb näole kanda spetsialse aplikaatori abil tupsutades (pildil on aplikaator alles pakendi sees). Seda võib kasutada ka eelpool mainitud jumestuskreemi peal, et aidata nägu ühtlustada ja meiki kinnitada. Antud puuder peab vastu kuumusele, niiskusele, läikele, rasule ja higile. Kuna minu jaoks on harjumatu antud puudrit eraldiseisvana kasutada (mul pole ühtegi sellist varem olnud), siis ma pigem kasutan seda jumestuskreemi peal kinnituspuudri asemel. Kuid kellele ei meeldi vedelmad jumestuskreemid, siis see on teile just hea lahendus. Pakendis on olemas peegel ja aplikaator. Kusjuures, see on ideaalne toode, mida igapäevaselt meigikotis kaasas kanda, et päeva jooksul tekkinud ebaühtlusi parandada. Puudreid müüake neljas erinevas toonis. 

*Mõlemad tooted on suuremates kettides ja Tallinna ning Tartu Kaubamajas saadaval ( u 15€/tk).

Super Stay Powder can be used alone as a foundation or on top of your regular foundation to help to fix your base. It' basically a regular pressed powder but with a slightly more creamier formula. To apply the product I use a special applicator (see picture below). It is very easy to blend and my skin looks really nice and matte afterwards. The powder is said to be water resistant, withstands heat, humidity and sweat. I thinks it's a great product to carry on your makeup bag to fix the makeup during the day. 


Postita kommentaar