Social icons

2017/12/10

L'OREAL MINERAL POWDERS, CONCEALERS AND PARADISE EXTATIC MASCARA

Mõnda aega tagasi saatis L'Oreal mulle testimiseks nende kõige uuemad  True Match Minerals  mineraalpuudrid (creme beige, golden ivory, läbipaistva viimistluspuudri translucent), True Match The One peitekreemid (hele ja veidi tumedam) ja ülipopulaarse Paradise Extatic ripsmeka. 

True Match Minerals jumestuspuudrit kannan näole paksema pehme pintsliga ning lihtsalt katan ringjate liigutustega terve näo ära. Silmaaluste puhul kasutan veidi pisemat pintslit.  Katvus on neil üsna hea, kuid kuna ma olen harjunud pigem kreemjate jumestuskreemidega, siis mulle tundub nagu midagi ei olekski näos. Kuigi teisest küljest see peaks just ju hea omadus olema, sest puuder ühildub enda nahatooniga. Veel on puuder hea just nendele, kes ei kannata tavalisi jumestuskreeme (tundliku nahaga) ning soovivad, et nahk hingaks. Läbipaistvat puudrit  kasutan populaarse baking tegemisel ning see tõesti toimib, sest kellegile ei meeldi läikiv nägu :)


I while ago I was sent a package from L'oreal that contained their newest True Match Minerals powders, True Match The One concealers and their popular Paradise Extatic mascara.

I think this is the first time I see L'oreal making mineral powders. I got sent two of the True Match Minerals foundation powders and one translucent powder. Since they are powders I use a bigger brush to apply it on my face with circular movements. It does give a good coverage and feels really light while wearing. But I'm still used with the regular liquid foundations so it feels so odd to wear only a powder as a foundation. They help the skin to breathe more and are perfectly suitable for those who can't stand wearing the regular foundations.  I use the translucent powder for baking. So I usually leave it on while do my eye makeup and then wipe the rest of the powder off when I'm done with my eyes.True Match The One peitekreeme on kokku neli erinevat tooni, minul on neid kahes toonis: 1N ivory (heledam) ja 2N vanilla rose (veidi tumedam). Minu silmaalustele sobib just see heledam toon. Katvus on hea ning kuna tootel on pehme aplikaator, siis on seda ka lihtne peale kanda. Üldjuhul teengi näkku kerged sõjamaalingud (tõmban nagu triibud silma sisenurga juuest allapoole ja väljapoole, põsesarnade alla ja otsmikule ja lõuale). Hajutamiseks kasutan niisket meigisvammi. Kuna toode sisaldab kofeiini, siis aitab see eriti hästi ka tumedaid silmaalusid peita. Minu jaoks on annab silmaalustel heleda peitekreemi kasutamine näole koha värskema üldmulje.


There are overall 4 different shades of the new L'oreal True Match The One concealers. I have tones 1N ivory and 2N vanilla rose. I'm currently using tone ivory because it's lighter than vanilla and really helps to brighten up my under eye area. It's really easy to apply because of it's soft applicator. After applying  I use a wet sponge to blend it out. The product also consists of caffeine that helps to reduce the appearance of dark circles overtime. I really think it's a good concealer and would totally recommend it.Paradise Extatic ripmsetušši tahtsin ma juba ammu  proovida, sest olin selle kohta nii palju reklaame näinud ja positiivset tagasisidet teiste välismaisete blogijate ja YouTuber'ite seas lugenud/vaadanud. Seda võrreldakse Too Faced Better than Sex tuššiga, sest see on sama hea, kuid odavam. Ja see tušš  meeldis mulle 100%! Ta tegi mu ripsmed volüümikaks ja pikaks. Piltidelt on kohe aru saada, mis wow efekti ta tekitab. Tuššil on üsna klassikalise suurusega hari ning kuna sellel on palju harjaseid, siis püüavad nad igu ripsmekarva kinni. Ahjaa, toode sisaldab riitsinuseõli! Mul on riitisinuseõli ka eraldi ostetud, sest kasutan seda oma kulmudel ja ripsmetel, et need ikka kasvaksid. Ainuke miinus on see, et tušš kuivas juba 2-3 nädalaga ära.. ehk siis sain seda normaalselt kasutada väga vähe. Sellegipoolest on see tušš minu jaoks kindlasti üks top 5 tuššidest, mida ma oma elus kasutanud olen. 


Well, you must have heard about the Paradise Extatic mascara, right? I saw so many videos and blog posts about the mascara before I finally had the chance to get my hands on it as well. I love the packaging (rose gold!), I love the brush (regular size) and I love how my lashes look after using it. It consists of castor oil that I actually use on it's own to help my lashes and brows grow and look longer. Now it's inside an mascara to make the lashes feel softer :) The only negative critique I have is that it dried out quite soon. I think I was able to use it for 3 weeks and that's it. But overall I still would repurchase it and it has a place on my top 5 mascaras list. 

Kas olete midagi mainitud toodetest kasutanud? Kuidas on muljed olnud?

Have you tried any of the products mentioned above?

Postita kommentaar