Social icons

2017/12/27

ALENSA LENSES + PROMO CODEHei! Kui palju on minu lugejate seas läätse-või prillikandjaid? Ma ise kannan läätsesid juba rohkem kui 10 aastat ning prillid on mul olnud alates algkoolist. Kuna ma sain prillid nii noores eas, siis mulle pole kunagi meeldinud prille kanda ning teismeeas ma käisin koolis ilma prillideta ja istusin esimes pingis, et midagigi tahvlile näha. Ma tundsin end prillidega koledana ning seetõttu polnud nõus nendega kodust välja minema (olgu, mul olid ikka päris õudsed prillid ka, kuid ma ei soovinud neid ka uuemate vastu vahetada). Kui ma sain läätsed, siis mu elu muutus lihtsamaks. Ma sain normaalselt koolis ja trennis käia ning minu enesehinnang paranes.

 Nüüd veidi enne pühi võttis minuga ühendust Alensa.eu veebipood, mis pakkus mulle võimalust nende läätsesid ja silmapihustit testida. Antud veebipood on tegutsenud juba 10 aastat ning alates eelmisest aastast tegutsevad ka Eesti turul. 
Valituks osutusid TopVue Daily ühepäeva läätsed, sest ma pole kunagi ühepäevaseid läätsesid kandnud ning need pidid sobima eriti just kuivade silmade puhul ja lausa 99%-le kasutajatest. Kuna mul on erineva tugevusega (või siis pigem nõrkusega?) silmad, siis mulle saadeti 30 läätse ühe silma ja 30 läätse teise silma jaoks. Läätsed on diameetriga 8,5, vee sisaldus on 58% ning nad on oma olemuselt üsna õhukesed (läätse serva pole pilgutades tunda). Tunnistan, neid oli esimest korda üsna keeruline silma saada, sest need ei tahtnud kinnituda. Paari päevaga sain asja käppa. Kuna minu töö toimub enamuse päevast arvuti taga, siis ma päeva peale kergelt tunnen, et silmad hakkavad väsima ja veidi kuivama ning vajavad lisaniisutust. Selle jaoks kasutan ma spetsiaalset Laim Moisture silmapihustit, mida lasen kinniste silmade peale u 20 cm kauguselt (kui meiki ei kanna, võib lähemalt pihustada). 

Ma olen pigem harjunud Acuvue Oasis kuuajaliste läätsedega, mis on diameetrilt väiksemad (8,4), veidi väiksema veesisaldusega (38%), kuid suurema hapniku läbilaskvusega. Neid kandes ma tavaliselt ei pea ekstra silmatilku kandma, et tervet päeva vastu pidada. TopVue läätsedega tekib kuivuse tunne kiiremini, kuid ehk see mulle lihtsalt tundub nii, sest praegu on igal pool küte sees ja õhk on ka kuivem. TopVue läätsede pluss on aga see, et igal õhtul neid silmast võttes ma viskan need ära. Väiksem oht nt silmapõletiku tekkimiseks.


Hetkel saate alensa.eu veebipoest automaatselt -10% soodustust, kuid alates uuest aastast kasutades koodi "likeLenses10" saate soodustust ka edaspidi. Alates 30€ ostuga on transport TASUTA.


Do you wear lenses or glasses? If you do, then keep on reading this post!

A couple of weeks before Christmas Alensa.eu web store wrote me to ask me if I would be interested testing out their lenses. Since I have been wearing lenses more than 10 years I was really happy that I could get a co-operation like that. I chose to test TopVue Daily lenses. Since my eyes have different strenghts I got 30 lenses for my right eye and 30 lenses for my left eye. They feel quite comfortable while wearing because they have thin edges that ensure minimal friction with eyelids. But  they still tend to get a bit try during the day (since I work behind the computer). To help with the dryness I use Laim Moisture Eye Spray. This should be sprayed on the closed eyelid from a distance of 10 cm. If you wear not waterproof makeup then this should be sprayed from distance of 20 cm.
Alensa.eu sells different lenses brands, like Acuvue, AirOptic, Biofinity, SoftLens etc. FOLLOW ME ON INSTAGRAM
FOLLOW ME ON FACEBOOK

Postita kommentaar