Social icons

2017/11/29

TOP 10 BEAUTY ADVENT CALENDARS 2017

Kuna viimase kuu jooksul on mu blogis palju vaadatud mu eelmiste aastate jõulude teemalisi postitusi, siis otsustasin ka see aasta vastavad postitused teha. Antud postitusest leiategi selle aasta minu jaoks top 10 iluteemalist advendikalendrit koos ostukoha ja hinnaga. Tegemist on siis tava-või mini suuruses kosmeetikat sisaldavate kalendritega. Meil küll enamus mainitud kaubamärkidest on Eestis esindatud, kuid nad alati ei too oma jõulukalendreid meile müügile (nt. Ciate). Seetõttu linkisin postituses just veebipoed. 
Ma ütlen kohe ette ära, et ma ei oma ise ühtegi neist, sest need on siiski üsna kallid (kuigi kõik kalendris olevad tooted eraldi ostes tuleks summa veel kallim).
Ehk siis Jõuluvana, kui sa seda postitust loed, siis pretty please (inglinägu) üks NYX Professional Makeup või Joik advendikalender (!!)

During the last month quite a lot of people have been reading my 2015 and 2016 Christmas posts so I decided to do them this year as well. Starting with my top 10 beauty advent calendars. I added the prices and the web shops, where you can order them. These are definitely not the only beauty advent calendars out there, they are just my favorites. Unfortunately I don't own any of the calendars because they are quite pricey, but I would love to have for example a Joik or NYX Professional Makeup calendar. Santa, if you read this, then... :)

1. NYX PROFESSIONAL MAKEUP 
Lippie Countdown Advent Calendar 
Mylook.com : 53,95€ 
nyxcosmetics.com: 65$

2. AMAZON 35 £

3. THE BODY SHOP

4. CIATE
Ciate Mini Mani Month 2017
Amazon: £45,48
5.  LUMENE 
Kaubamaja: €99,99


6. KIEHL'S
selfridges: £95


7. SLEEK MAKEUP
Sleep Makeup A Gift A Day Advent calendar
boots.com: £26,25
8. JOIK 
Kaubamaja: €120


9. ESSENCE
Essence Cosmetics Beauty Advent Calendar 2017
Amazon: $39,99


10. ASOS 
The Advent Calendar
Asos.com: £55Postita kommentaar