Social icons

2017/11/30

MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK LIPSTICKS

Maybelline saatis mulle paar nädalat tagasi üsna suure koguse nende uusi Super Stay Matte Ink huuletooteid (vedel huulevärv, mis kuivab matiks) ning ma mõtlesin seekord oma kogemuse nendega kuidagi teistmoodi kirja panna. Vaatame, kuidas see teile meeldib :)

Maybelline sent a whole range of their new Super Stay Matte Ink Liquid Lipstick's and this time I'm trying to write down my very first experience with the product. Let's see how you like this kind of review :)Mäletan hästi, et esimest korda proovisin tumepunast/pruunikat tooni 50 voyager kuu tagasi enne töölt linna ühele üritusele minekut. Värvisin huuled töö juures ära ja olin positiivselt üllatunud kui hea pigmendiga antud huulepulk on ning et see ei kuivatanud üldse.. Tootel on pehme, huuleläigetele omane aplikaator, millega on ülimugav huuli värvida. Bussi peale minnes tundsin, kuidas huuled kergelt kleepuma hakkavad ja selline vastik tunne huultel tekkis. Mõtlesin, et oh ei, järjekorde matt huuletoode, mis kuivatab huuli ja jääb huultel ketendama. Peeglisse vaadates tundus aga kõik okei ja ma suundusin siiski enesekindlalt üritusele. Ebameeldib kleepekas tunne kadus ning ma sain üritust täie lrinnal nautida. Vahepeal mõtlesin küll, et huvitav, kas mul värv veel peal on või on kõik keskelt ära kulunud ja ainult tumedad huule ääred alles jäänud.  Õhtul kodus meiki maha võtma minnes tabas mind šhokk - huulevärv oli endiselt ideaalselt peal! Ma olin sõnatu. Ma olin antud üritusel viibinud paar tundi, seal söönud ja joonud ja isegi salvrätiga suud pühkinud. Pärast seda õhtut haaran ma alati just antud sarja huulepulkade järele, kui tahan, et mul huuled terve päev/õhtu ilusad püsiksid. Aga tootel on aga ka üks miinus - tumeda huulevärvi maha saamine on paras katsumus, sest see lihtsalt ei tule maha nii lihtsasti. Soovitan õlibaasil meigieemaldajat, sest igasuguste õrnade eemaldajatega seda toodet maha ei saa.  Sellegipoolest on minu jaoks tegemist täiesti ainulaadsete huuletoodetega. Ma usun, et kõik leiavad just endale kõige sobivama tooni, sest neid toone on palju. (minu lemmik on aga siis tume nr 50 voyager!) :)
Kas te olete antud toodet kasutanud?

The first time I decided to try out this new lip product was before I was heading to beauty event after work. So I used color no 50 voyager. I really liked the applicator and I instantly saw how my intensive the lip color was. I was pretty pleased. While I was driving by bus I felt my lips were getting a little sticky and it bothered me. I thought oh no, it's "that" kind of matte lipstick again (the kind that dries out my lips). So I checked from the mirror but everything was ok. The uncomfortable sticky feeling went away by the time I arrived at the event. During the event I ate and drank and even wiped my mouth with the tissue several times. I was sure the lipstick has gone off. A couple of hours later when I got home and looked into the mirror I was feeling shocked - the lipstick was still on and it looked really good! So after that I only crab this lip product when I want my lips to look good throughout the day/night/event etc. The only downside is that it's really hard to take the dark lipstick off - it just doesn't come off :) So I recommend to use an oil base makeup remover, because gentle ones won't take it off. Oh, and my favorite color still is tone no 50 voyager - such a deep and beautiful color for the winter time.
Have you tried any of the lipstick's? tone 10 dreamer

tone 30 romantic

tone 50 voyager

6 kommentaari

 1. Muud värviv tunduvad megahästi katvad ja ei ole sellised tükised ja ebaühtlased, aga need kahvatud roosad (esimene ja tagant kolmas pisike pilt) tunduvad küllsellised kogunevad ja kata kuidagi ühtlaselt. Loomulikult saaks seda järgmise kihiga vähendada, aga mida rohkem kihte seda hullemaks läheks see tunne huultel. Aga tõesti, tahaks kohe proovida, sest mul ei ole usku sellesse, et püsib õhtu otsa ja kodus ei tule maha ka veel :D Kindlasti proovin! :)

  VastaKustuta
 2. Kusjuures mulle meeldivad ka just pigem tumedad toonid antud kollektsioonist ;) ja kindlasti soovitan proovida! Ma isegi korr proovisin huulekooriaganseda maha saada, sest see lihtsalt ei tulnud mu meigieemaldajaga xD

  VastaKustuta
 3. Appi, kui ilusad! Mulle jäi just silma esimene beežikam hele toon ja see täitsa lilla (selline julge ja efektne värv). Samuti meeldib see voyager, ideaalne jõuluõhtuks :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hea on see, et nad katavad jube hästi ning tõesti super värvid. Ma ise nii julge lilla kandja ei ole ja lepin sellise bordoo tooniga :)

   Kustuta
 4. Ei ole katsetanud veel neid tooteid. :O Kindlasti tuleb seda viga parandada. ��

  VastaKustuta