Social icons

2017/10/07

RIINULIFE @TIHS 2017

Hei! Ja jälle olen ma oma kaamera ja telefoniga koos Playsson.net tiimiga Tallinn International Horse Show'l ning toon teieni põnevaid postitusi ja videosid. Tõsi, mõned videod jõuavad üles alles pärast nädalavahetust, kuid klippe kogu toimuvast (nii areenil, tagatallides kui expo alal) näete mu Instagram'is (hoidke silm peal!). 
Nagu ka eelmisel aastal, toon ka selle aasta postituses välja oma lemmikud esemed. Seekord jäid mulle silma halli-roosaga tooted ning ükssarved ja metallik värvid. Pildid ja info juba allpool.


Hi! So as last year, I'm back again at Tallinn International Horse Show with Playsson.net team and am blogging throughout and even after the show. I'm posting live on my Instagram stories, so keep an eye on that. I've also already filmed footage from backstage and made some interviews. They will be up very soon! 
This post is focused on my favorite finds at the show. I love pink (as you already know I hope :)) and picked some items that I liked on that color on pictures. I also like pink and grey combination, unicorns and metalic colors. You can buy everything from the show and if I found links where to buy them, I'll add them too.

 Boots: Kingsley

  Unicorn snacks: Eggersmann Eesti

Helmet: Samshield, jacket: Kingsland. Both sold ant Helketmar

 Helmet: Samshield

Postita kommentaar