Social icons

2017/10/27

RIINULIFE 2 !

Hei! Uskumatu, et ma olen juba kaks aastat bloginud, aeg ikka läheb kiiresti. Mul on väga hea meel, et ma kaks aastat tagasi otsustasin end kätte võtta ja oma esimese postituse kirjutasin. Keda huvitab, saab seda lugea SIIN. Lisaks läksin ma kohe blogi alustades soojamaareisile ning kajastasin seda ka oma blogis ning see postitus on siiamaani üks mu populaarseimaid postitusi. Eelmine aasta blogi sünnipäeva postitust kirjutades ma just tulin reisilt ja nüüd kahe nädala pärast ma põrutan kaheks ja pooleks nädalaks Filipiinidele! Tundub juba traditsioon, et oma blogi sünnipäeva paiku käin kusagil soojal maal akusid laadimas. :) Aga ma proovin nüüd selle blogiaasta enda jaoks nüüd kokku võtta. 

Mis olid mu teise aasta eesmärgid, soovid ja unistused seoses blogimisega? Eelmisel aastal panin kirja, et soovin teise aasta jooksul soetada oma blogi domeeni ning valmis saada logo. Mõlemad eesmärgid said mul peaagu täiedetud. Kirjutan "peaaegu", sest logo ei ole veel päris see, mida ma tahan (sai lihtsalt kiiruga üks kokku vorbitud). Domeen on mul nüüd olemas ja ma olen mega rahul :)

Lisaks olen aasta jooksul külastanud päris palju erinevaid üritusi, kuhu mind kui blogijat on kutsutud. Tänu taolistele üritustele olen saanud tuttavaks ägedate Eesti blogijatega, kellega oma mõtteid ja arvamusi jagada. Samuti olen aasta jooksul saanud juurde uusi koostööpartnereid, kelle tooteid ja teenuseid olen kasutanud ja antud infot teiega jaganud. Siinkohal mainiksin ära näiteks Tarte Cosmetics (!!!), Heleni Ilustuudio, Kivvi, Affect Cosmetic's, Ilu ABC jne. Kui soovid kogu ülevaadet, mis brändidega ma koostööd olen teinud/teen ka praegu, siis piilu SIIA
Veel olen korraldanud nii oma blogi Facebook'i ja Instagram'i lehel päris mitu loosimist (Facebook'is on ka praegu üks suur sünnipäevaloos käimas, OSALE SIIN!), kus olen teile erinevaid ilutooteid ära jagaud. Üleüldiselt olengi ma rohkem keskenudnud ilutoodetele, sekka aeg-ajalt ka moe-ja elustiili postitusi.

Ma tahan siiralt tänada Teid, mu armsad lugejad, et te mul endiselt siin lugemas käite ja mu postitustega end kursis hoiate. Ilma teieta ei oleks mu blogil mitte mingisugust pointi.  Järgmise aasta jooksul tahan teha rohkem loosimisi, veel rohkem postitusi ja kasvatada oma sotsiaalmeediat, et see teile üha rohkem ja rohkem huvi pakuks ja et te leiaksite tänu minu blogile  endale uusi huvitavaid tooteid ja teenuseid, mida kasutada ja proovida. 

Lõpetuseks üks tore pilt Ülemiste NYX Professional Makeup poe avamiselt koos awesome kaasblogijatega!
Tsau praegu, xoxo
I can't believe it's been two years since I posted my first blog post! I so happy I decided to be a blogger (beauty blogger) because I have had so many opportunities to test new products, services, meet new people and etc. Last year I wrote down some goals for the new blog year and now I have completed them. I wanted to make my blog name shorter and without the long "blogspot.com" ending, now it's just riinulife.com and I love it. Much easier to introduce my blog to other people. I also wanted have my own logo. This part is partially done. Well, you can see "something" on my header but that's definitely not the final result. 
During the past blog year I have been invited to different events as a blogger and there I've met so many new and interesting bloggers. It's fun to sit and chat with people who are also bloggers. They won't judge me if I want to take pics from my meal before I eat it or If I really "need" a new Instagram #ootd picture :) I have also been able to work with some new brands this year. The biggest brand I worked with is Tarte Cosmetics (!!!) and I'm so happy I can also bring my two hobbies together (horses and riding) while doing some posts for Playsson.net. Next year I wanna do even more giveaways (even international ones) and more interesting posts that are helpful for you :)
As you have noticed I'm mainly focused on beauty posts, with a hint of fashion and lifestyle posts. If you'll find some new products/services through my blog then I've done my job well :) So keep on commenting and following me on social media to know what I'm up to. The picture above is from a NYX Professional Makeup store launch in Estonia, Ülemiste shopping center.
Thank you! xoxo


FOLLOW ME HERE:

2 kommentaari