Social icons

2017/10/25

NEW IN: DOVE HAIR
Ma olen alati nii suures õhinas, kui mulle tuleb sõnum, et mind ootab postiautomaadis promo pakk Dove poolt. Viimase paari kuu jooksul on neid mulle üsna mitu tulnud ning nüüd vaikselt hakkan toodete arvustusi ka blogis kajastama. Täna räägin lähemalt Dove uuest kahjustatud juustele mõeldud sarjast, kuhu kuuluvad šampoon, palsam ja juukseõli.

Kuna mul on lokkis ja kuivad juuksed, mis on lisaks veel blondiks värvitud, siis pööran ma väga suurt tähelepanu oma juuksehooldusele. Viimased aastad olen ma pigem salongitooteid eelistanud, kuid kui Dove mainis mulle, et neil tuleb välja spetsiaalne sari just minu tüüpi juustele, siis olin kohe valmis neid proovima. Pure Clay Dry Oil šampoon ja palsam aitavad siluda muidu kahuseid juukseid, muutes need kohe ekstra siledaks tänu toodetes sisalduvatele õlidele. Näiteks sisaldub toodetes makadaamiaõli, mis aitab juukseid taastada ilma neid rasuseks muutmata. Nii šampoon kui ka palsam on värvuselt kollakad ja lõhnavad imeliselt. Pea saab puhtaks ning palsamit kasutades on kohe tunda, kui siledaks nad muutuvad.
Antud sarja juurde kuulub ka makadaamiaga toitev juukseõli, mis imendub kiiresti, lõhnab hästi ning ei tee juukseid rasvaseks vaid just mõnusalt pehmeks ja kergesti käsitletavaks. Ilma õlita minu juuksed vastu ei peaks. Olen kasutanud antud tooteid juba viimased paar kuud ning olen väga rahul. Ma isegi ütleks, et antud sari on täiesti võrdväärne salongitoodetega ning minu juustel need toimivad hästi. Kuna mul on aga üsna blondid juuksed ja ma tahan hoida nende külma tooni, siis kasutan vähemalt korra nädalas Dove šampooni asemel ka hõbešampooni, kuid sealjuures ikka sama palsamit ja juukseõli.
I'm always happy to hear that I have a package waiting for me at the post office from Dove. I've received a few from then during the past months and now I'm able to write reviews of what I've got. Let's start with hair care. Dove came out with Advanced Hair Care Series which has different products for every hair types. Since I have naturally curly, dry and colored (blonde) hair I was interested to try Pure Care Dry Oil shampoo, conditioner and hair oil that consists of different oils (for example macadamia oil). I wanted to get shiny and silky hair and these products give me the results I need. My hair gets clean, conditioner really makes my hair soft and oil helps to give that extra shine and silkiness. I have to use hair oil after every wash otherwise my hair will look frizzy. Since my hair is super blonde at the ends I use once a week a purple shampoo to maintain the cold shade of my blonde hair. But the hair conditioner and oil are always the same. I really think this line is basically as good as some salon products. Really like them!


Lisaks kuuluvad Advanced Series kollektsiooni tooted kahjustatud ja ületöödeldud juustele (Regenerate Nourishment) ning tooted õhukestele ja peadligi hoidvatele juustele (Oxygen Moisture).

If you have different hair type than mine, then I suggest you to try either hair products for damaged and over treated hair (Regenerate Nourishment) or products for thin and flat hair (Oxygen Moisture).
Postita kommentaar