Social icons

2017/10/02

I GOT A BIKINI WAX & MY TEETH WHITENED

Jah, ma käisin bikiini piirkonna vahatamises. Ei, te ei näe sellest enne ja pärast pilte. Küll aga rääägin ma sellest protseduurist ja hammaste valgendamisest lähemalt (enne-pärast pildid hammastest on olemas!).
Alustame algusest. Protseduure käisin tegemas Tallinnas, Kreuzwaldi 2 majas asuvas Heleni Ilustuudios. Olen tema juures korra juba säärte depis ja hammaste valgenduses käinud (eelmine aasta enne pulmi) ning nüüd kutsus Helen mind tagasi, et ma oma lugejatele nii bikiini deppi kui hammaste valgendamise protseduuri lähemalt tutvustaksin. Bikiini deppi läksin ma täitsa esimest korda.


If you wanna read more abut my bikini wax and teeth whitening experience then keep on scrolling. Both procedures were done in Estonia, at Heleni Ilustuudio (located in Tallinn, Kreutzwaldi 2).BIKIINI DEPILATSIOON -  KAS SEE ON VALUS?
See on kindlasti esimene küsimus, mis kõigile pähe tuleb, kui bikiini piirkonna vahatamisest rääkida. Jah, see oli valus, aga mitte valusam kui nt kulmude vahatamine. Enne hooldusesse tulekut soovitas Helen mul antud piirkonda koorida ning soovitatav karva kasv pidi olema vähemalt 3-4 mm. Protseduuri ajal olin pikali lamamistoolil ning hammaste valgendus ja vahatamine toimusid samal ajal. Antud piirkond kõigepealt puhastatakse, seejärel kantakse peale õli (et hiljem vaha valutumalt maha tuleks) ning alles siis kuuma vaha, mis siis paberi abil aitab karvu eemaldada. Õnneks tehakse seda väikeste piirkondade kaupa, mistõttu ei ole nii ebamugav ja valus. Igal inimesel on muidugi valulävi väga erinev. Terve protseduuri aja Helen rääkis mulle, mida ta täpselt teeb. ning palus kohe märku anda kui mul oli liiga ebamugav või kuskilt valus. Pärast protseduuri ei soovitata näiteks kohe sauna minna, et ärritunud nahk saaks normaalselt taastuda. Kerge punetus on ka alguses tavaline, kuid see kaob juba paari tunniga ära. Protseduuri soovitatakse teha iga 3-4 nädala tagant, et tulemus jääks püsiv ja karva kasv antud piirkonnas aeglustuks. Kes soovib tunda end ekstra naiselikuna, siis see on midagi, mida tasuks proovida, eriti kui plaanite ette võtta soojamaareisi.
Kasutades broneeringut tehes minu nime RIIN, saate bikiini depilatsiooni hinnaga 25€ (tavahind 30€).


BIKINI WAX - IS IT PAINFUL?
YES - it is, but I would compare it to brow waxing pain. Quite similar. The procedure itself is not so inconvenient and embarrassing as it would seem. If you let a professional do it, then you will feel comfortable :) Your hair has to be at least 3-4mm in length before doing the procedure. So how does the procedure look like? I was lying on a special chair, that specific area was firstly cleaned, then added oil (so the wax would come off more easily) and then it was waxing time. Luckily the waxing was done with smaller sections and in that way it wasn't that painful (algthough the pain level is so different compared to people). After it was done, that area was a little bit red, but that's totally normal. The redness will go away in a couple of hours. Result lasts up to 3 weeks. The more you do the waxing the less hair will grow back to this area. And it's less painful as well. The procedure (with the teeth whitening ) took about 45 minutes. I would totally recommend it if you want to feel more feminine and confident!


HAMMASTE VALGENDAMINE
Enne valgendamist puhastasin spetsiaalse riba abil hambad puhtaks, seejärel kanti huultele vaseliin (et suukaped ei kisuks) ja  pandi ette spetsiaalsed prillid. Kui valgendav geel oli ülemistele ja almistele hammastele kantud, pandi suu ette led-lamp, mis siis aitas geelil toimida. Geel oli peal kokku 2x15 minutit. Vahepeal käisin suud loputamas. Eks ta veid ebamugav ole suud nii kaua lahti hoida, kuigi selle elab üle ja midagi valulikku selles ei ole. Valgendusgeelina kasutab Helen Oh White geeli, mis on mõeldud tundlikele hammastele (et toode sobiks võimalikult paljudele klientidele). Toode ei ole kuidagi kahjulik ning ei kahjusta hambaid. Mõnel kliendil tekib hammastes külmatunne, kuid see pidi ka täiesti ok olema ja läheb üle. Mina nt külmatunnet ei tundnud ning tulemust nägin kohe peale protseduuri lõppu. Pärast valgendamist ei tohi paar tundi süüa (juua võib, aga mitte punast veini ja kohvi) ning samal päeval ei tohi nt peeti, mustikaid jm sarnast süüa. Et tulemus püsiks, soovitab Helen kodus kasutada spetsiaalset sama sarja pastat ja/või hambavahtu. Colgate hambapasta kindlasti tulemuse hoidmisele kaasa ei pidanud aitama. Kindlasti ei ole mu hambad nüüd ka nii super valged kui mõnel Hollywood'i staaril, kuid veidi valgemad kui enne. Ütlen ausalt, et mu hambad olid ka juba enne protseduuri üsna valged. Valgendust ei ole kindlasti soovitatav tihti teha,  korra aastas on minu hammastele juba täiesti piisav, kui hammaste eest hoolt kanda.  Muidugi ma pean mainima, et saavutatav tulemus on kõigil individuaalne. Nt Helen ise ütles, et tema hambad ei lähegi nii valgeks kui minul juba esimese korraga.

Kes soovib ise Heleni Ilustsuudiosse hammaste valgendusse minna, siis kasutades broneerigut tehes minu nime RIIN, saate valgenduse 45€ eest (tavahind 55€).


TEETH WHITENING WITH OH!WHITE
I have quite white teeth but I still wanted to do this procedure again. Last time I got my teeth whitened was 2 days before my wedding. So how is it done? I had to clean my teeth, then vaseline was put on  and then a special mouth opener was put on my mouth to keep it open so my teeth were shown. I also had to put on glasses. Then special whitening gel was applied to my upper and lower teeth. To activate the gel, a led-lamp was used 2 x 15 minutes. In between I had to wash my mouth and then another layer was put on. So the overall process took about 30 minutes. Results were seen right away. I don't have major results and super Hollywood smile now, but they still look pretty good and normally white :)

vasakul enne, paremal pärast


Kogu protseduur koos hammaste valgendamisega võttis aega u 45 minutit. Ma lihtsalt pean mainima, et nii toredat iluteenindajata kui seda on Helen, tihti ei kohta. Ta on tõesti nii armas ja siiras inimene, et tema juures kohe kindlasti ei pea end kuidagi ebamugavalt tundma isegi bikiinivahatamist tehes. Mina olen lihtsalt niiiiiiii rahul :)

Kasutades broneerides koodi RIIN, saate järgnevat soodustust:
* hammaste valgendus 45€ (tavahind 55€) 
* bikiinipiirkonna depilatsioon 25€ (tavahind 30€)

3 kommentaari

 1. Üllatav, et essa kommentaar meesisikult, kuid usu mind, oleks sa teinud ja postitanud pildid enne ja pärast deppi oleks sa esimese 10 minuti jooksul saanud vaatamisi ja klikke rohkem kui Malluka klikid ja "Kättemaksukontori" kuu vaatamised kokku :D .
  Tegelikult, kas sa ei leia, et seda oleks olnud teha kodus mehe pardli ja seejärel juukselõikusmasinaga odavam? Kusjuures täitsa töötab ja eelis on see, et saad deppida just niipalju või vähe, kui ise soovid.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oo, kui lahe just, et keegi meesterahvas mu blogisse sattus! Arvestades pealkirja, siis väga ei imesta ka :) Tänud sulle soovituste eest, kuid usaldan end siiski professionaalide kätesse ning klikkide pärast end alasti võtma ei hakka ;)

   Kustuta
 2. Nice :)
  http://amazonke.com/2017/10/01/djevojcica-je-odrasla-i-prestala-da-masta-o-velikoj-svadbi/

  VastaKustuta