Social icons

2017/10/29

AVON #yeschallenge

Hei! Võtan osa ilublogijatele mõeldud  #yeschallenge konkursist, kus kasutades ainult Avoni Mark sarja tooteid, mille fookuses on nende uued vedelad ja matid huulepulgad, tegin ühe sügisese meigi, mis võistleb koos teiste ilublogijate poolt tehtud meigi look'idega rahavahääletusel, mille tulemusena selguvad 3 parimat ilublogijat. Kindlasti ootan ka Teie hääli antud konkursil, kuid annan sellest jooksvalt teada uuel nädalal. 
Mis tooteid ma täpselt meigi tegemisel kasutasin ja mida ma neist arvan, loe juba allpoolt ;)


Alustasin oma meigi meigipõhja tegemisest. Kõigepealt kandsin näole Mark  Magic Face primerit ehk meigialuskreemi, mis aitab jumestuskreemil kauem peal püsida. Tegemist on hästi pehme niisutava kreemiga. Seejärel kandsin kasutades niisket meigisvammi näole Mark Glow On jumestuskreemi toonis Pure Beige. Kuna ma ei kanna jumestuskreemi kunagi paksu kihina ja mulle väga katvad kreemid ei meeldi, siis tänu niiskele svammile sain jumeka ühtlaselt laiali hajutatud ning täpselt paraja katvuse. Mulle aga tundub, et antud kreem minu kuiva naha jaoks päris 100% ei sobi, sest hiljem hakkas nina juurest nahk kergelt ketendama. 
Kui jumestuskreem oli peale kantud, kasutasin Mark peitekreemi toonis fair, et peita väsinud silmaalused ja ebakorrapärasused. Kreemi kandsin näole sõrmega ning kuna tegemist on üsna kreemja kreemiga, siis hajub ta ilusasti, kuid tugevama katvuse saavutamiseks tuleb kreemi ikka mitu korda peale kanda. Kontuurimiseks kasutasin spetsiaalset Avoni kontuurimispintslit, mille abil said rõhutatud põsesarnad ja nina kasutades Mark kaks ühes päikese-ja särapuudrit . Särapuudriga andsin põsenukkidele ilusa särava kuma. Päikesepuuder on pigem oma toonilt heledam kui ma olen harjunud kasutama. Põski rõhutasin Mark põsepunaga toonis desert rose kasutades Avoni puudripintslit. Meigi kinnitamiseks puuderdasin Mark Magic HD viimistluspuudriga terve näo kasutades kabuki pintslit. 


Silmadel kasutasin kõigepealt Mark light beige primerit, et silmameik ikka püsiks. Kuna tahtsin teha kergemat sorti suitsusilma, kasutasin kahte kreemjat lauvärvi: gold glean (kuldne toon) ja totally taupe (hallikas-pronksjas toon). Tegemist on säravate kreemjate lauvärvidega. Ma üldjuhul ei oska neid hästi kasutada, sest neid ei saa pintsliga laiali hajutada, kuid kuidagi moodi suutsin sõrme abil need kaks tooni oma silmadele kanda. Suitsuse look'i saamiseks rõhutasin Mark silmapliiatsiga toonis chopper oma silmade välisnurki ning tooniga silver shimmer silmade sisenurki, et silmi elavamaks muuta. Mõlemad pliiatsid on hästi pehmed ja neid on kerge hajutamispintsliga hajutada. Hiljem lisasin silmadele veel särapuudrit, et anda neile kuldne kuma. Ripsmete kandsin Mark Big&False Lash ripsmetušši, mis mulle väga meeldis, sest ripsmed said suured ja volüümikad. 

Kulmudel kasutasin Mark kulmugeeli toonis deep brown ja Avoni kulmupitslit, mille abil sain üsna kiiresti ilusad kulmud joonistatud. Kuna värv oli minu jaoks liiga tume, siis üritasin võimalikult hästi toodet hajutada ja vähe pintslile võtta, et tulemus jääks loomulik. Kulmu sisenurgad tupsutasin hiljem niiske svammiga üle, et välisnurgad oleksid tumedamad ja sisenurgad heledamad. Võin juba etteruttavalt öelda, et antud kulmugeel on kõikidest proovitud toodetest mu lemmikum. Huultele valisin erksa vedela huulepulga tooni Lacquered Up. Oi, ja see on alles punane! Kuna tegemist on vedela huulepulgaga, siis huuli ta ei kuivata ning läiget annab see toode huultele omajagu. Pärast söömist tuleb aga siiski huuli värskendada, sest ta kipub kuluma. Kui kogu meik oli tehtud, kasutasin näol kinnitavat meigispreid (seda võib kasutada ka enne meigi tegemist). Ja tulemus on näha allpool.


Kuidas tundub?

1 kommentaar