Social icons

2017/09/20

OOTD: BOOTS AND CURLS


Hei! Eelmiseks nädalavahetuseks lubas suurt vihma ja koledat ilma, mis oleks kõik plaanid ära rikkunud, kuid õnneks läks kõik hästi ning vihma tuli vaid mõni piisk. Laupäeval olid mul selle suve vimased koolisõiduvõistlused, kus tegin ka oma esimese L-skeemi stardi. Kes mind Instagram'is jälgivad, need juba teavad, et võistlused läksid väga hästi (A2 skeemis 2.koht ning LK1 skeemis üle 61%). Ma olen hobusega super-super rahul ja hea kohe sellisena hooaeg lõpetada. Pühapäeval käisime sõpradega niisama autoga ringi vuramas. Esimesena tegime väikse pildiseeria Türisalu pangal ning järgmisena kiire jalutuskäigu Keila joal. Ülimõnus ja soe ilm oli! Piltidel kannan oma hetke kõige lemmikumaid jalatseid, mis ma augusti lõpus Reserved'ist ostsin. Ma ei ole kindel, kas neid ka hetkel kauplustes alles on, kuid mingeid analooge on praegu suht igalpool.  Nüüd see nädal olen usinasti bloginud ja teinud ettevalmistusi nädalavahetuseks. Nimelt on mul laupäeval sünnipäev ning toimetamist on palju-palju :)

NB! Kes veel ei ole mu Instagram'i loosimisest osa võtnud, siis kiirustan teid seda tegema! 


Last weekend (on Saturday) I had my last dressage competitions this summer season and they went very well.  I got placed 2'nd on A2 test and rode my very first L-test with over 61%. I'm really satisfied with my horse and could not have ended the season in a better way (since the last two competitions did not go very well). Sunday I spent outside driving around with my friends and capturing some photos as well. On the pictures I'm wearing my favorite pair of Reserved combat boots. They are really comfy and trendy. What do you think about them?
This weekend I'm celebrating my birthday and this means I'm like a squirrel in a wheel because I have so many things to do :) But oh well, talk to you soon! 

 Cuteness alert! This is Lola, my friend's dog :)

Postita kommentaar