Social icons

2017/09/29

MAYBELLINE: ANTI ERASER & MATTE METALLICS LIPSTICKS

Tõstke käsi, kes on veel oodanud, et Maybelline Anti Eraser peitekreemid Eestisse jõuaksid (mina tõstsin mõlemad käed). Nüüd on nad lõpuks kohal ning mina olen oma light totsiku juba peaaegu otsa kasutanud, sest see kuulub mu igapäevase meigirutiini juurde. Toode sisaldab gojimarja, mis aitab vananemisega võidelda ning lisaks  haloksüüli, mis aitab vähendada pigmendilaike ja nahka siluda. Ma küll pole teab mis vana, kuid mul juba tasub kasutada vananemist ennetavaid tooteid.
Lisaks light toonile oli minu promo pakikeses veel ka nude toon (see on veidi tumedam kui light). Tootel on otsas pehme svammilaadne otsik, millega on ülimugav ja pehme silmaalustele peitekreemi kanda. Ma lihtsalt keeran svammi all olevat punast osa ja kreem imbub otsiku sisse. Kreem ei jää näol raske ning teda on ülilihtne hajutada (hajutamiseks kasutan niisket meigikäsna). Tugevama katvuse saamiseks tuleb toodet mitu kihti panna. Mulle ta igapäeva tootena sobib ning hea meelega haaran selle järgi ka tulevikus, kui praegune totsik otsa saab.


Have you heard about the Maybelline Anti Easer  Concealer? They are popular all around the world but since now found their way to Estonian market. Basically, it's a concealer that helps to hide dark under eye circles. But not only is it a concealer, it consists of goji berry and Haloxyl that help to fight ageing. The concealer stick has a sponge on the end and I just have to turn the applicator in the direction of arrows until the concealer is visible in the sponge.  That sponge makes the product really easy to apply and it feels so soft and smooth. I just put the product on and then blend it out with another wet sponge. For a higher coverage I just add the product several times. I use the color "light" and I like it a lot (light is actually a bit ligthter tone than nude)Lisaks peitekreemidele on Maybelline tulnud välja ka praegu ülipopulaarsete metalsete huulepulkadega. Huulepulgad on oma koostiselt ülipehmed ja ei kuivata huuli üldse, nad on pigem kreemjad, kuid jäävad huultel siiski matid, metalse kumaga. Mulle saadeti katsetamiseks 3 tooni: hot lava (punakas-oranžikas), steel chic (pronksjas) ja gunmetal (tumesinine). Ma kohe kindlasti ei ole nii julge huuletooni kandja kui seda on gunmetali tumesinine, kuid pildi peal hakkas see mulle üha rohkem ja rohkem meeldima. Kuid kusagil mujal kui pildi peal te mind sellist huuletooni kandmas siiski ei näe  :) Hot Lava huulepulk rändas koheselt mu ema meigikotti ning steel chic kohta ütleks, et selle värviga ma isegi juba täitsa läheks kuskile üritusele. Väga omapärane toon ja eineva valguse käes jääb ka erineva alatooniga kumama. Kindlasti soovitan vahelduseks midagi julgemat oma huultel katsetada ;)


We all now metallic lips are a huge trend right now and basically every bigger makeup company has come out with their own range of metal lipsticks. I have tried some of the brands before and was really excited to try Maybelline Matte Metallics as well. I tested colors hot lava (orange-red), steel chic (bronze) and gunmetal (dark blue). The consistency is quite creamy and the lipstick's don't try out my lips. The pigmentation is also really good with only one layer of lipstick. I like the shine you will get while wearing the lipstick, but my lips still look matte. Totally recommend them if you like this metallic lips trend. Check the pics me wearing the shades steel chic and gunmetal down below. What do you think about these shades?

STEEL CHIC

GUNMETAL


4 kommentaari

  1. Väga cool on see sinine! Ja halleluuja, et näitasid, kuidas tooted päriselt näo peal välja näevad.. mul nendest üdini kiitvatest postitustest nii kopp ees, kus tooteid vaid ilusa tausta peal näidatakse (ei pea hetkel silmas üldse sinu blogi) :)

    VastaKustuta
  2. Kusjuures mul ka :D juba väike swatch kuskil käe peal annab palju juurde. Ja kui vähegi võimalik, siis üritan meeles hoida, et meigitoodete puhul näidata, millisena need minul jäävad. Aga alati kõikide toodete puhul seda teha ei saa nii hästi (nt. shampoonid ja palsamid).

    VastaKustuta