Social icons

2017/08/27

OOTD: SUMMER VIBES!

Kui soojakraadid veel 20+ näitasid, sai üks outfiti postitus üles pildistatud, kuid see jäi kuidagi avaldamata. Ununes. Aga siin see nüüd siis on :) Teate mis, ma ütlen austalt, et sellel suvel pole mina kordagi ujuma jõudnud ning päevitamaski ainult paar korda käinud. Täitsa piinlik ja kurb kohe. Aga mis seal ikka, vähemalt on novembris üks kauge soojamaa reis ees ootamas (can't wait!). Hetkel on mul kohe-kohe lõppemas nädalane puhkus, mille jooksul sai Saaremaa-Hiiumaa trip tehtud ning ratsutama jõudsin ka (isegi ühel koolisõidu võistlusel käisin). Aga tuleme nüüd postituse juurde tagasi. Piltidel kannan oma lemmikuid valgeid teksapükse, mis kevadel Zara'st ostetud said. Need on lihtsalt niiiiiii mugavad. Zara teksad on alati super hea istuvusega ning ma ei pettu kunagi neid ostes. Nüüd ma juba piilun vaikselt sügisgarderoobi, sest ega need ilmad meid ei hellita ja sandaalid on vaja saabaste vastu välja vahetada.

A couple of weeks ago after work I went out with my friends to chill on a rooftop and enjoy a nice meal. Before that I captured my summer outfit. I'm wearing my favorite pair of white Zara jeans which I bought at the beginning of spring. It's sad that autumn is basically here in Estonia and I have to put my sandals back to the closet and pull out all my boots and sweaters. I also have been looking for different autumn clothing in stores and found some really cool pieces. I love autumn outfits because you can wear cozy clothes but summer is still my fav. 
This week was also my vacation week and I travelled to Estonian islands Saaremaa and Hiiumaa, went riding and even participated in a dressage competition. But okay, talk to you soon!

Sunglasses: NORA NYC / Blouse- thrifted / jeans- Zara (similar here) / bag: from my friend / sandals, choker: H&MPostita kommentaar