Social icons

2017/08/28

NYX PROFESSIONAL MAKEUP FALL '17 PRODUCTS31.augustil avab NYX Professional Makeup oma esimese poe Ülemiste keskuses (event SIIN)! Mul on nii hea meel, et antud bränd Eestisse on jõudnud ning üsna tugevalt kanda kinnitanud. Juba aastaid tagasi nillisin internetiavarustes nende tooteid ning eelmine kevad külastasin ka esimest korda NYX Professional Makeup poodi Milaanos, mis on täielik ilublogijate paradiis :) 29. augustil on Ülemiste  kaupluse esimene avaüritus ning ma juba ootan suure põnevusega, et näha poodi ja sealset valikut.  Paar nädalat tagasi käisin ma veel ühel NYX Professional Makeup'i üritusel - ilulõunal restoranis Pegasus - kus koos teiste blogijatega saime juba tutvuda uute sügiseste toodetega, Mõned neist toon teile ka siin postituses välja.


Kõige rohkem olen ma vaimustuses uutest Ultimate lauvärvipalettidest, kus on 4 erinevat tooni kolmes varjundis (matt, kerge säraga ja glitter). Minu värvipaleti nimi on warm rust ning ma olen hetkel kõige enam kasutanud vasakult teist tulpa (oranžikaid toone). Värvid on super hea pigmendiga ning neid on hea hajutada. Silmatoodetest on huvitavad uued NYX Professional Makeup Lid Lingerie vedelad laovärvid, mis jäävad üsna tugeva pigmendiga. Ma veel pole kindel, kas need mulle meeldivad või mitte, vajavad rohkem kasutamist ehk siis ma hetkel nendel kauem ei peatuks.  Lisaks on neil valik erinevaid lainereid That's The Point, nii peenema kui paksema otsaga, et kõik leiaksid endale sobiliku toote. Kes eelistavad aga puuder lainereid, nende jaoks on olemas Cake That kahest toonist koosnev palett. Minu jaoks on kuidagi võõras sellise tootega lainerijoont teha ehk siis ma pigem jään pliiatsite juurde. Kulmutooted panid mu silmad koheselt särama, sest ma armastan häid kulmupliiatseid ja puudreid. Precision Brow kreemjatel kriiditaolistel pliiatsitel on peenike, kandiline otsik, millega on hea värvi kulmudele kanda. Pliiatsi teises otsas on harjake, et kulmud kontrolli alla saada. Ainuke miinus antud pliiatsite juures on nende pikkus - nad on tõesti tunduvalt pikemad kui mõni mu teine kulmu- või silmapliiats ja isegi pikemad kui mu meigipintslid. Build'em up powder brow filler on hea kulmude täitmiseks, sest tal on peenike pintslitaoline otsik, millel on terav tipp, et saada võimalikult täpsed piirjooned.  

Näo kontuurimiseks on  välja tulnud uus 3 steps to sculp palett, milles on highlighter ning hele ja tume toon. Minu arust on see ideaalne toode kuskile reisile kaasa võtmiseks. Sära andmiseks on poodidesse jõudmas Away We Glow särapuudrite-põsepuna paletid, mis on nii highlighteri kui põsepuna eest ja annavad näole kauni sära. Kõige praktilisemaks uueks tooteks nimetaksin ma NYX Professional Makeup Contour Intuitive paletti, mis sisaldab kuute laovärvi, põsepuna ja kahte highlighter'it. Kuid siit tekkis mul küsimus, et miks on paleti nimes viidatud kontuurimisele, kui selles puuduvad kontuurimiseks mõeldud toonid..Hmm. 

Väga vinged on nende uued huuletooted. Esiteks, NYX Professional Makeup Super Cliquey huulepulgad, mis sõna otseses mõttes on klikitavad nagu pastakad, kui soovid rohkem pulka pakendist kätte saada. Huulepulga otsik on tilgakujuline, et musisuu saaks ikka perfektselt pähe joonistatud. Ülimugav kasutada ja pigment on super. Kohe kuidagi ei saa ma üle ega ümber NYX Professional Makeup Liquid Suede Metallic Matte huulevärvidest. Antud kreemjad huulevärvid jätavad huultele metalse sära ning nende pigment on juba esimese tõmbega hea ja intensiivne.  
Kuna uusi tooteid on palju, siis kõige parem soovitus teile on neid oma silmaga poodi avastama minna. Veebis saate toodetega tutvuda SIIN. 

NYX Professional Makeup has so many new fall products this year and I'm showing you only some of the my favorites here. I'm most excited about the Ultimate palettes, because they have 4 shades in 3 different variations (matte, with a hint of sparkle and glitter). I'm using the warm rust palette and loving the peachy colors in it. My second favorite products are dual-ended Precision Brow pencils with a flat tip. The other side of the pencil has a brush to blend and fix your brows. The only down side of this product is it's size - it's bigger than most of my makeup brushes. My third favorite products are the Super Cliquey Matte Lipstics because they look like regular pens (have a clicker on the end - push it and more product comes out). It also has a teardrop shaped bullet that makes it easy to apply. Of course there are many other new products so I truly suggest you to scroll their webstore and find the best matches for you :)Postita kommentaar