Social icons

2017/08/24

MEET MONSIEUR BIG!


Mul on üsna mitu põnevate uute meigitoodetega postitust planeeritud siia suve lõppu (vihjeteks NYX, Maybelline, L'Oreal ja TARTE!), et alustame siis kõigepealt Lancome uudistoodetest.
Juba varsti-varsti jõuavad poodidesse Lancome uued Monsieur Big ripsmetušš, lainer ja kulmupliiats, mis on pakendatud eriti armsatesse musta-roosaga pakenditesse. Ripsmetušši olen ma reaalselt selle kätte saamise päevast igapäevaselt kasutanud (vana sai väga õigel ajal otsa, hihi) ning ma olen üsna vaimustuses. Tušš lubab pikki ja ilusaid ripsmeid kuni 24 h ning seda see ka teeb. Kannan tavaliselt 2 kihti tušši ning saavutan juba ämblikujalgu meenutavad ripsmed, mis hoiavad eraldi ja venivad väga pikaks. Tuššihari on üsna suur, kuid seda on väga mugav kasutada. Kuna pakendist tahab korraga palju toodet välja tulla, siis tasub enne värvimist tuššihari vastu pakendiäärt puhtamaks tõmmata.  Lainer on laia markerilaadse otsaga. Kes soovib julget ja paksemat lainerijoont, siis see toode on just teile! Kuna ma ise eriline lainerikandja ei ole, siis arvatavasti annan selle toote mõnele sõbrannale. Sellegipoolest on lainer hea pigmendiga ja väga mugav kasutada. Ma lihtsalt pole kuigi osav selles :) Kulmupliiats meenutab värvikriiti, millel on paksem pliiatsiosa ühel pool ja harjake teisel pool hajutamiseks. Oma tekstuurilt on pliiats kreemjas ja peaks kergesti hajuma, kuid mul on siiski raskusi ilusa kulmujoone tekitamisega, kui antud toodet kasutan. Mul on nimelt üsna veidrad kulmud (otsad tunduvalt peenemad ja vajavad rohkem tähelepanu värvimisel) ehk lihtsam on kulmudele tavalise meigipintsliga kulmupuudrit kanda või siis kasutada tavalist peenemat kulmupliiatsit. Kellel aga on loomu poolest kulmujoon kena ja kujult need paksemad, siis tasuks seda toodet proovida.

Kõigist kolmest tootest meeldis mulle kõige enam ripsmekas ning seda kasutan usinasti edasi. Laineri ma üsna kindlalt annan mõnele sõbrannale ning kulmupliiatsi panen "mustadeks päevadeks" kõrvale :D (sest värv mulle sobib -blonde- pole liiga tume ja veidi harjutades saan ka kulmud joonistatud).
  
A couple of weeks ago I received a surprise from Monsieur Big - a promo package with  Lancome newest mascara, eye liner and a brow pencil. Monsieur Big mascara promises to get you the biggest and boldest lashes ever. It has a quite big brush but it's actually really comfortable to use. I usually apply 1-2 coats on my  lashes and my eyes look amazing. But it tends to bring out a little too much product while applying, so be careful with that. I've been using this mascara quite some time now and I really think it's one of my new favorites. If you like a good fat eye liner to create a bold look I recommend to use the new Monsieur Big marker type eye liner. This will become your best buddy. If you prefer a subtle eyeliner I would recommend to choose something else. For brows Lancome has come out a new crayon type brow pencil with a kabuki brush on the other side. It's suitable for those who have normal looking brows and only wish to fill them a little bit. My pencil is in tone 01 blonde which I like because it goes together with my blonde hair and looks natural while wearing. But still, it's a bit difficult to use because it's quite big and I need a smaller brush to outline and fill my weird looking brows. Overall I like the new mascara the most, will put the brow pencil aside for "darker days" and give the eye liner to one of my friends. Don't get me wrong, I like it, but I just don't use fat eye liners that much.:)

wearing Monsieur Big mascara

Postita kommentaar