Social icons

2017/07/20

TALLINN DOLLS CUP CAKE CREAM DRESS


Nädalavahetusel tähistasime sõbranna tüdrukuteõhtut ning kes mind Instagramis jälginud on, siis te juba teate, et viisime pruudi Tallinn Dolls'i salongi, kus siis veetsime mitu tundi proovides kleite, kädistades, meigitoolis istudes ja pildistades. Üks korralik naistekas oli see :) Kõik tüdrukud siis pidid lõpuks valima omale ühe kleidi, millega ta soovis pildistada. Minu valikuks osutus Cup Cake Cream kleit, mis on täielik haldjakleit! Tõsiselt ilus ja armas sama-aegselt! See küll oli mulle veidike suur (polnud minu number), kuid sellegipoolest seljas mulle meeldis. Kleite proovisin ma selga teisigi, kuid pildistamiseks soovitas stilist valida just midagi sellist, mida muidu ei kannaks ja mis oleks eriline.
 Õhtu jooksul tuli pruudil ka erinevaid ülesandeid täita ning tegevust jätkus hommikutundideni. Selle nädala lõpus siis juba lähemegi pulma. Aga seniks tsauki!

How gorgeous is this dress I'm wearing on the pictures! Totally a fairy dress. Love it! I wore it on my friend's bachelorette party which was held at Tallinn Dolls studio. All the girls had to pic out one dress they wanted to have a photoshoot with. We all got makeup and we were able to eat and drink there during the process as well. I actually tried on 4 different outfits but decided to pic out a dress I would normally not wear (stylist said, think outside the comfort zone!). It was a very fun and girly night :) 

2 kommentaari