Social icons

2017/07/30

KIVVI COSMETICS EVENT


Hei! Sellel laupäeval toimus Tallinnas, Helen Heinroos Hair ilusalongis ilublogijatele mõeldud Kivvi looduskosmeetika üritus. Tegemist on Lätist pärist looduskosmeetika brändiga, mille tooted sisaldavad Baltikumi metsadest korjatud marju. Tooteid ei testita loomadel ning nad ei sisalda alkoholi. Valikus on tootid nii kuivemale kui rasusemale nahal ning eraldi tooted ka rasedatele ja meestele. Kivvi kohta olen varem kirjutanud ka SIIN ehk soovitan pilgu peale visata ;) Kohale oli tulnud brändi maaletooja Eestis (Waku Organics) ning brändi esindajad otse Lätist. Lisaks toodete kohapeal katsetamisele ja proovimisele rääkisid kõik asjaosalised ka brändist endast. Kohapeal maiustamiseks pakuti Tassikookide pulgakooke ja erinevat joogipoolist mitmelt Eesti tootjalt. Ürituse algatajaks oli armas blogija Evelyn, kes ise antud ilusalongis kosmeetikuna töötab ning suur Kivvi toodete fänn on. Super oled, et sellise ürituse korraldasid :) Ja aitäh ka kingikoti eest!

Hea uudis on ka teile. Kui soovite endale soetada Kivvi tooteid, siis kasutades koodi LOODUSEKUNST saate veebipoes www.evkosmeetika.ee tehtud ostu pealt -20% soodustust. Soodustus kehtib kuni augusti lõpuni ;)


This weekend I went to a beauty bloggers event which was focused on Latvian natural cosmetics brand Kivvi. We got to know the brand much more and tested their products. We even had the brand representatives straight from Latvia to come and talk with us about the brand and about their products incredients etc.There were also delicious snacks and drinks from different Estonian brands. I have written about Kivvi HERE so if you like to know more, then have a look ;)

Also, when you use promo code LOODUSEKUNST you will get 20% off from www.evkosmeetika.ee web shop. 


Postita kommentaar