Social icons

2017/07/19

BEAUTY TALK: FACE AND TEETHMa pole ammu enda näohooldusest rääkinud ning on aeg see teema uuesti tõstatada. Minu peamine näopuhastus rituaal näeb välja selline: silmameigi eemaldaja, toonik ja näokreem. Hetkel ma muid tooteid ei kasuta. Juba mõnda aega tagasi saadeti mulle proovimiseks Dr J's Skin Revive toonik ja näokoorija. Antud õlivaba toonikut kasutan ma tõesti igapäevaselt ning see sobib mu kuivemapoolsele nahale. Päris pikalt ma ei kasutanud ühtegi toonikut, sest need kuivatasid mu nägu ning see hakkas kestendama. Antud toonik on aga õrnemapoolsem, kuid teeb oma töö ära - nägu saab kenasti puhtaks ning aitab ka vistrikutega võidelda. Lisaks ei ole sellel tavaliselt toonikutele omane tugev lõhn vaid pigem veidi pehmem. Näokoorijat ma hetkel olen kasutanud ainult paar korda, sest mu näonahk on üsna korras olnud. Pigem olen seda lasknud kasutada oma mehel, et aidata ummistunud poore puhtaks saada. Väga hea koorija on ning teeb näo puhtaks ja siledaks. Samas ta ei kuivata liigselt ning selles sisalduvad koorimiseks mõeldud tükid ei ole ka liiga suured (ei kahusta nahka). Pärast tooniku ja näokoorija kasutamist panen näole veel niisutavat kreemi ning sellega minu näopuhastus lõppeb :)


I was sent two face products from Dr J's: a face cleanser and a scrub. I use the cleanser every day to remove my makeup (not from eyes). It's quite gentlle for my dry skin and it also doesn't dry it out. Even it's scent is better than usual cleansers have. About the scrub - I don't use it that often because I my face looks quite normal right now (no pimples). I like to use different face masks instead of a scrub. But overall I have used it a couple of times to make sure how it works. It has tiny scrubbing pieces that remove all the dead skin gently and face looks more rested and cleaner after using it. Actually my husband uses it even more than me so it's totally suitable for men ;)

Veel saadeti mulle sama promopakiga testimiseks Aloe Natura Aloevera hambapasta. Tegemist on siis aloe veerat sisaldava hambapastaga, mis on 98,5% looduslikest komponentidest valmistatud ja kaitseb bakterite, hambakivi ning kaariese eest. Kahjuks jääb see pasta minu jaoks liiga lahjaks. Ma olen harjunud tugevatoimeliste (no vähemalt maitse/lõhna poolest) hambapastadega, millega pestes suu lausa õhetab pärast. Antud pasta aga on õrnen ja tal puudub nii tugev spetsiifiline lõhn ja maitse. Hambad saavad puhtaks, kuid paar tundi pärast pesu on tunne, et tahaks uuesti hambaid pesema minna. Saan siinkohal tuua võrdluse nii tavalise hambaharjaga kui ka elektroonse hambaharjaga pesemisel - mõlemal juhul tulemus sama ehk hambad ei tundu puhtad, kuigi nad tegelikult on. Kuna tegemist on looduslikutest komponentidest valmistatud hambapastaga, siis oma olemuselt on ta aga kasulikum kui kõik teised tavakaplustes müüdavad pastad. Kes fännavad orgaanilisi tooteid ja ei kannata tavaliste hambapastade tugevat maistet, siis see on just midagi teile!

From the same promo package I also got a new Aloe Natura Aloevera toothpaste. It consists of 98,5% of organic ingredients and 100% of aloe vera. It doesn't have the typical strong scent and taste as regular toothpastes which is good for the people who can't stand a lot of mynt. I'm not a big fan of this toothpaste because I don't feel like my teeth are getting clean after washing (although they actually get clean). But I totally recommend it to people who like organic beauty products.Postita kommentaar