Social icons

2017/05/11

OOTD: SAMMYDRESS + NEW HAIR

Hei! Sain alles hiljuti Sammydress.com paki kätte ning kibelesin kohe neid riideid ka teile näitama, kuid kuna vahepeal siin sadas lund (!!!) , siis kuidagi ei sobinud kevadiste riiete postitust teha :D Aga nii kui päike jälle välja tuli, hopsti riided selga ja pildistama. Tellisin omale antud lehe kaudu 3 pluusi, bomberi ja kevadise mantli. Kõike korraga ei saanud piltidele püüda ehk siis varsti näete ka teisi tooteid. Kasutades koodi SW1001 saate ka teie tellimuselt 12% alet. Ütlen ausalt, et ega need riided nüüd nii ülikvaliteetsed ei ole (siin-seal õmblused lohakalt lõpetatud), kuid seljas näevad head välja. Kui nad peavad vastu ka ainult ühe hooaja, on nad mind juba hästi teeninud (pole kallid riided). Lisaks ehk olete mu Intsagram'is märganud, et tegin väikese muudatuse enda juustega ning läksin veidi heledamaks ja külmemaks (tegin ombre balayage). Ma tegelikult juba ammu soovisin juustesse seda külma tooni juurde tuua (sest mul kumab selline oranzikas loomulik toon) ja otsisin sobivat juuksurit. Tänu Mari-Liis'i blogile ma leidsin ühe imearmsa juuksuri Marleeni, kes siis täpselt sellise tulemuse mulle tegi nagu soovisin. Ütlen ausalt, et ma ei mäletagi, millal ma viimati nii hele olin :) Aga nagu öeldakse, blondes have more fun!
Ootan endiselt ka teie hääli EBA jaoks, otsi riinulife ja hääleta :)

Hi! A few days ago I received my parcel from Sammydress.com and now I'm sharing what I ordered. My main focus was on spring/summer items but since we have quite strange (read: shitty) weather in Estonia, I had to order some warmer items as well. I ordered 3 blouses, bomber jacket and a spring coat. Today I'm showing you only some pieces of my order: bomber jacket, coat and a white blouse. I absolutely love all the items I ordered and almost everything areavailable on their site right now. Use the code SW1001 and get 12% off from your order. I also wanted to point out that I refreshed my hair and went a bit more blonder and colder than I usually look (did ombre balayage). I really like it and there is also a saying that blondes have more fun :P


Coat (here), bomber jacket (here), white blouse (here)
🍒Sammydress Instagram
 🍒Sammydress Facebook 
🍒Sammydress PlusSize facebook

6 kommentaari

 1. Super ilus tulemus! Marleen on magic maker!

  VastaKustuta
 2. Super ilus tulemus juustel! Ma pole kunagi julgenud sellistelt saitidelt riideid tellida, kuid paistab et need polegi kõige hullemad, hästi valitud ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. ma ei julge näiteks pükse tellida kuskilt, sest ma isegi ei tea, mis suurus ma kellegi tabeli järgi olen :D aga pluuside ja jakkide puhul ikka jälgin palju mõõte ja võimalusel vaatan reaalseid kasutajate pilte. Ja aitäh ka :)

   Kustuta
 3. See outfit on mu lemmik, nii ilus ja juuksed ka mega kaunid. Kuidas muidu tellimine on sealt lehelt ja kuidas mantel on? Vastab suurusele? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi, aitäh :) tellimine käis mul üsna kähku (vähem kui 3 nädalaga oli pakk kohal) ja tooted tõesti sobisid. Bomber jakil oleks võinud varrukad vähe pikemad olla ja see üleüldse võiks veidi paksem olla, aga kannatab soojema ilmaga siiski kanda nii nagu piltidel on :) ja antud tooted on mul kõik suurus S (enne aga ikka vaatasin mõõte ka).

   Kustuta