Social icons

2017/05/18

HAIR TALK: ORIBE


Üks põhjuseid, miks ma üldse blogi pidama hakkasin, oli juuksed. Seletan miks. Nimelt olen ma ise loomulikke lokkidega ning ma ei leidnud paar aastat tagasi Eestis eriti palju blogijaid, kellel oleks sama juuksetüüp olnud ning kelle kaudu oleks saanud rohkem infot juuste hoolduse, stiliseerimise jne kohta.. Eriti "meeldis" mulle lugeda selliseid postitusi, kus räägiti kui hea sirgendaja on GHD-l just nendelt tüdrukutelt, kellel niikuinii pulksirged juuksed olid. Minu jaoks polnud veenev jutt. Aga see selleks. 

Seekord tahan veidi rääkida oma kogemusest sellise uue brändiga Eestis nagu ORIBE (hääldatuna OR-bay). Tegemist siis USA brändiga, kes toodab kvaliteetseid juuksehooldustooteid. Oribe on tuntud kui kuulsuste juuksur, kes on 30-aastase karjääri jooksul teinud koostööd suurimate moeloojatega nagu Chanel, Karl Lagerfeld ja Gianni Versace. Mina puutusin antud brändiga kokku paar nädalat tagasi brändi tutvustusõhtul, mida korraldas Salon 24 (edasimüüja Eestis). Antud promoürituselt sain kingikotis kaasa Oribe Signature shampooni, palsami ja tekstuuri andva sprei. Ütleme nii, et antud soengusprei sai mul reaalselt nädalaga otsa, sest see meeldis mulle nii väga. Tegemist oli tekstuuri ja volüümi andva spreiga, mis pani mu lokid sõna otsese mõttes paika ja nii need püsisid ka terve päev. Kasutasin seda pigem kuivadel juustel, kuid see sobib ka niisketel juustel kasutamiseks. Antud sprei ei tee ka juukseid kõvaks ega kleepuvaks nagu osad juukselakid kipuvad tegema. Shampoon ja palsam meeldisid mulle ka, kuid uuteks lemmikuteks kahjuks ei saanud, sest polnud konkreetselt minu juuksetüübile mõeldud (sobiv kõikidele juuksetüüpidele, kuid minu juuste jaoks tundus nagu veidi liiga lahja). Suur pluss antud toodete juures on aga see, et kõikidel toodetel on sama lõhn (ja see on tõesti hea lõhn!), mistõttu saab erinevaid tooteid koos kasutada. Spreid kasutades tundsin lõhna juustel terve päeva. Veidi aega tagasi sain aga uue paki, milles peitsid end kaks täissuuruses spreid: mu lemmik tekstuuri andev sprei ja teine siis loki-ja läikesprei (et saada beach wave lokid).  Lokid saavad kontrolli alla ja soeng super kena. Beach wave spreid meeldib mulle isegi rohkem märgadel juustel kasutada ning usun, et suvel saab see parimaks kaaslaseks pärast randa otse linna minnes vms :)


One of the reasons I started blogging was the lack of good hair posts directed to curly hair. I have always struggeled to find the perfect products that could handle my curls so I could be proud of them. I read quite a lot of blogs back then but when I came across to a blog post from a girl who had straight hair and was writing about how good is for example the GHD straigthener then I wasn't convinced. And long story short, I like writing about everything about hair and hair product. 

This time I'm introducing you a brand new brand for Estonian market - ORIBE(pronounced OR-bay). Oribe Hair Care was founded by renowned editorial and celebrity hairstylist Oribe. What's special about the product is their signature scent - designed so that the products in each individual's hair ritual work together. I went to the brand launching event in Estonia where I get to know the brand a bit more and also got a little goody bag with me from that event. Goodie bag contained small shampoo, conditioner and a texturizing spray. I used the little spray one week every day and then it runned out. Luckily I got sent two regular sizes sprays from Estonian distributor company so I can use my favorite spray again. Texturizing spray helps to bring out (adds volume) and fix my curls so they look nice the whole day. Beach wave and shine spray helps to create a little messier beachy look with shine. I like that the sprays feel light on my hair and  I absolutely love the scent (and it lasts all day). Both sprays can be used on wet or dry hair.Ootan endiselt ka Teie hääli Eesti Blogiauhindade jagaisel! Minu poolt saate hääletada ilu-ja moeblogide kategoorias, otsige üles Riinulife ja voilaa :) Olen tänulik iga hääle eest :)

Postita kommentaar