Social icons

2017/04/09

OOTD & 13 REASONS WHYHei ja ilusat pühapäeva! Täpselt nädal aega tagasi käisin antud postituse jaoks pilte tegemas, kuid kuna mul oli palju postitusi juba ette planeeritud, siis ma saangi neid teile alles täna näidata. Kes veel ei tea, siis ma olen alati olnud väga suur roosa fänn, kuid viimased paar kuud kuidagi nii palju antud värvi ei ole kandnud. Nüüd läksin tagasi oma "mina" juurde ja ostsin paar uut roosat toodet juurde - seljas oleva kampsuni, roosa koti ja tennised. Tennistest ma juba kirjutasin SIIN. Eriti lemmik kombo on mul hetkel muidugi roheline ja roosa. Piltidel kannan aga oma lemmikuid nahaimitatsiooniga pükse, millest kirjutasin ka lähemalt SIIN. Eile ostsin tegelikult ühe roosa toote veel juurde - H&M nokamütsi, mis samuti antud komplekti juurde sobiks, kuid sellest mõni teine kord :)
Vaheinfoks, mis seriaale te vaatate? Mina näiteks avastasin Netflix'ist sellise seriaali nagu "13 reasons why", mille üheks produtsendiks on Selena Gomez. Just täna lõpetasin selle viimase osa vaatamise. Sari on tehtud samanimelise raamatu järgi, mille peaosas on üks noor 17-aastane tüdruk, kes tegi enesetapu ning läbi selle serialli ta räägib, miks ta seda tegi. See seriaal on midagi nii teistsugust ja  samas väga aktuaalset (koolikiusamine jne), et see lihtsalt tõmbas vaatama. Rohkem infot selle kohta leiate SIIT. Tõesti soovitan!  Lisaks ei jõua ma ära oodata, millal juba "Pretty Little Liars" viimane hooaeg eetrisse jõuab! Järgmistel nädalatel on paar huvitavat üritust ka tulemas, millest kindlasti üritan ka siia postitused teha (näiteks 15.aprill toimuv Ilublogijate kokkutulek ning mai alguses Soomes toimuv Enrique kontsert). Aga okeika, tsauki praegu!

NB! Kes soovib kvaliteetset meiki osta, siis kasutades koodi RIINULIFE, saate 10% soodustust Make-Up Studio veebipoest!

Hi and a happy Sunday! I took the pictures of this blog post a week ago but since I had so many other posts planned ahead I had to postpone the post for today :) If you have been my readers for a longer period of time then you all probably know that my favorite color is pink. But I didn't wear much of pink clothing for a while (don't even know why, blame it on the grey winter we had). Know I took out my favorite oink jacket, bought some new pink items to my closet and I feel like myself again. On the pictures I'm wearing leather imitation pants and pink sneakers and both of them I have written in on of my previous  blog post (look here). I also bought a new pink cap, but this purchase was made later than these pictures. You will see it soon ;)
On another subject - what tv shows do you watch? I just finished watching "13 reasons why" (like the book) and I loooved it! One of the producers is Selena Gomez. Basically, it's a story about a 17-year old girl who made a suicide and this show (13 episodes) explains why she did it. It was really hard to stop watching it and all the emotions and the drama it has - really well written and produced. Read more here. I also can't wait for the last season of "Pretty Little Liars" to start - this is one of my favorite shows ever ;) I have some pretty cool events to go in the near future so I will keep my blog and social media updated. Bye now!

If you are interested in buying quality makeup, then use code RIINULIFE to get 10% discount from Make-Up Studio webshop

 Jacket - Reserved / Blouse, bag - Gina Tricot / Pants - here / Sneakers - kraba.ee


Ja blogi FB lehel on endiselt käimas DOVE loosimine, mine tseki järgi :)

Postita kommentaar