Social icons

2017/04/03

MAKE-UP STUDIO PRODUCTS REVIEW


Nagu teate, käisin hiljuti Make-Up Stuudios tooteid katsetamas ja meigitehnikaid juurde õppimas. Sealt ära tulles anti mulle kaasa ka pisike kingikotike, milles sisalduvate toodete kohta lubasin eraldi arvustuse teha. Nüüd olen tooteid juba kasutada saanud ning tean nendest ka rohkem rääkida. Kingikotis peitsid end vahapõhi, huulepulk, lauvärvipalett ning ripsmetušš.

Make-up Studio huulepulk. Ausalt öeldes olen ma viimasel ajal nii palju erinevaid huulepulki kasutanud, et kohe raske on midagi uut välja mõelda toote kirjeldamiseks :) Ütlen seda, et antud oranžikas toon meeldib mulle väga ning minu jaoks on see jälle üks igapäevaseks kasutamiseks sobiv huuletoode. Tegemist on mati huulepulgaga, mis on oma koostiselt aga väga kreemjas ning tänu sellele ei kuivata huuli. Toote pakend on mattmust kuldsete detailidega. Tegelikult kõik tooted on Make-up Stuudiol mustades pakendites. Siit tekkis mul endal küsimus, et miks nii paljud ettevõtted just musta värvi pakendeid kasutavad (nagu ka M.A.C, L'Oreal  jne). Kas seetõttu, et see sobiks igas vanuses inimesel kasutamiseks? Võimalik. Igatahes, antud huulepulga soetaksin ma kindlasti selle otsa saamise korral uuesti, sest on vähe selliseid huuletooteid, mis lisaks pigmendile ka püsivad peal, on matid ja ei kuivata huuli.  Osta saab siit.

Vahapõhi. Mõtlete kindlasti, mis see veel on? Tegemist on siiski kompakt jumestuskreemiga, mida annab kasutada mitmel moel. Tema eelis peitub selles, et käesoojuse peale muutub kreem pehmemaks ning seda on mugav kas niisama näppudega või siis niiske beautyblenderi/meigisvammiga näole kanda. Toodet kulub vähe, sest ta katvus on isegi õhukese kihina juba väga hea. Kasutan tooni fair (sarnase saab osta siit), mis sobib täpselt minu heleda naha jaoks. Suvekuudel saan toodet lihtsalt mõne tumedama jumesuskreemiga segada ning võin kindel olla, et saan enda naha alatooniga sobiva tulemuse. Lisaks ei ole toodet nahal üldse tunda nagu seda mõne paksema jumesuskreemi puhul on. Minu jaoks täielik uudistoode, kuid minu meigikotis on ta nüüdseks keeper. :)

Lauvärvipalett. Ma vist olen ka varem rääkinud, et igapäevaselt ma palju lauvärve ei kasuta (kui siis ainult mingeid heledamaid toone). Antud paletis on aga just sellised toonid, millega saab teha nii naturaalselt igapäevaseks sobivat silma kui ka veidi rohkem tumedust juurde andes suitsusilma efekti luua. Lisaks saab paletis olevat pruuni värvi kasutada ka kulmude korrigeerimiseks (teen pintsli veidi märjaks ja värv hakkab kenasti kulmudele).

Ripsmetušš. Oeh, ma armastan ripsmekaid, mis muudavad ripmsed juba paari tõmbega volüümikateks. Mul on juba looduse poolt antud pikad ja kooldus ripsmed, kui kuna nad on nii heledad, siis ilma tuššita ma naljalt ikka kuhugi ei lähe (silmi pole muidu ollagi). Antud 4D efektiga ripsetušš, mis ripmsetele kandes aitab need veelgi pikemaks muuta. Tulemus jääb tõesti hea.

NB! Kui soovite ka ise midagi Make-Up Studio'st osta, siis kasutades nende veebipoes soodukoodi RIINULIFE, saate -10% soodust! Lisage sooduskood "kupong" lahtrisse.

If you follow my blog then you probably know that just recently I went to a makeup workshop in Make-Up Studio and learned how to do makeup to myself. I left there with a little goodie bag and today I'm opening it for you to see as well.

So what was inside my goodie bag? I got a really good Make-Up Studio matte lipstick which is a beautiful orange color that suits me well. It stays on, it's matte and my lips don't dry out when wearing it. I like that it's creamy and it's really easy to apply.  My new favorite foundation is Make-Up Studio Face-it cream in tone fair that suits my natural light skin tone. It's really light and easy to apply. I use a wet makeup sponge to apply a light base and the result is amazing. This is definitely a keeper in my makeup bag. Another makeup item in my goodie bag was a eye shadow palette which includes 4 colors: grey, brown, orange and white/beige. I like to use the brown and lightest tone to do my every day makeup. I also use the brown color to draw my brows (with a wet brush). The good thing about this palette is that you can use all the colors with a wet brush to intensify the colors. And last but not least, a false lash efect 4D mascara. It gives my lashes the needed volume, thickness and length. The brush is quite small and very comfortable to use. 

If you'd like to buy something from Make-Up Studio webshop then just use the code RIINULIFE and you will get -10% discount!
Postita kommentaar