Social icons

2017/04/01

L'OREAL NEWBIES!


Kolmapäeviti me kanname roosat :) No minu puhul see lause päris tõene ei ole, sest mul suht igapäevaselt midagi roosat seljas, huultel, kotis vms. Aga see selleks. Antud postituses räägin teile paarist uuest põnevast L'Oreali tootest, mida nüüd juba tükk aega katsetada olen saanud. Alustame siis põskedele mõeldud uudsetest huulepulga laadsetest toodetest. Tegemist on siis põsepunadega  L'Oreal Infaillible paint blush stick ning neid nimetatakse eesti keeles põse värvideks. Kollektsioonis on 3 tooni - pinkabilly, tangerine please ja fuchsia fame. Nendest panin ühe juba kohe teie jaoks kõrvale (toon Fuchsia fame) :) Toonid on väga hea pigmendiga, misõttu tuleb neid põskedel kandes ettevaatlik olla, et päris nuku efekti ei tekiks ja kaks täppi ainult põskedele ei jääks. Värvi saab aga kenasti laiali hajutada nii näpu kui ka niiske svammi/beautyblenderiga ning tulemus jääb päris ilus. Mu hetke lemmik toon on piltidel olev oranž (Tangerine please) - see kuidagi sobib mu näo tooniga kõige paremini.

On Wednesdays we wear pink! Okay, for me this senctence is not quite true, becuase I wear pink almost every day (as clothes, on my lips, cheeks earrings etc). But that's not today's subject. I want to introduce you to L'Oreal newbies for cheeks, brows, face and lips.  Lets's start with cheeks. Have you heard about lipsticks meant to cheeks? L'Oreal has come out with Infaillible blush paints and I got sent 3 tones: pinkabilly, tangerine please and fuchsia fame. I use tangerine please the most - it's perfect orange tone that compliments my cheeks so well. They look like lipstick, but are bigger. The consistance is very soft and they are easy to apply and blend. Overall a good little product for your cheeks :)


Kulmutooteid on mulle viimasel ajal üsna mitu kogunenud ning neid olen ka usinasti katsetanud. Kui ma viimasel ajal olin väga suur pliiatsi fänn (kasutasin Arteco kulmupliiatsit), siis nüüd pärast Makeup Studio meigikoolitust haaran üha rohkem niiske pintsli ja kulmupuudri /pruuni laovärvi järele. Kuid antud L'Oreali Brow Artist Xpert kulmu "pliiats" on siiski väga hea ja tooni 105 brunette kasutan ma välisäärte joonistamiseks üsna tihti. Pliiatsil on peenike viltune ots nagu kulmupintslitelgi ning toodet on mugav peale kanda. Pliiatsi teises otsas asub peenike harjake, millega on hea kulmud korda sättida. Antud toote eelkäija mulle isegi nii palju ei meeldinud, sest tal oli tunduvalt paksem pliiatsi osa ning peenikeste kulmude loomiseks kulus rohkem aega. Kuna toote nn pliiatsi osa on pehmem ja seda on lihtsam hajutada, siis ma eelistangi antud toodet pliiatsile. Tulemus jääb pehmem ja loomulikum.

Since I started blogging I have had the opportunity to use quite a lot of different kind of brow products: pencils, powders, mascaras. My all time favorite brow combo was Arteco brow pencil but now I use more wet pencil with brow powder. The result looks for me a bit nicer and more natural. But I also like using the new L'Oreal Brow Artist Xpert pencil with a brush on the other side. The pencil is quite soft, slim and easy to blend. I have used the previous version of this brow pencil and liked it, but this one is much better because it's slimmer. I usually like to draw my brow outlines with this product, The most suitable color to me is 105 brunette (although I'm not a brunette, but I have dark roots). I use the pencil's brush to fix my brows. I actually now prefer this product to a brow pencil.


Maybelline näo paletist ma juba rääkisin ning mainisin, et see mul igapäevaselt kotis kaasas. L'Oreali näoplaetti kasutan ma aga suht igal hommikul (kahte heledamat tooni silmade all, lillat tooni nendes kohtades, kuhu hiljem särapuudrit lisan ja rohelist tooni siis, kui nägu kusagilt punetab). Toodet on hea mugav pintsli või märja meigisvammi/beautyblenderiga laiali hajutada. Kui küsite, mis järjekorras ma tooteid kasutan, siis tavaliselt teen näo kõigepealt jumesuskreemiga õrnalt ära ning siis kasutan selle peal paletti (rohelist ja lillat tooni kasutan ainult enne jumesuskreemi kasutamist). tooni  Jällegi suurepärane toode ideaalse näopõhja saavutamiseks. Kes soovib rohkem infot, kuidas seda toodet kasutada, siis jätan siia paar linki (vaata Siia ja Siia).

I have talked about Maybelline's face palette on my previous blogpost, but now L'Oreal has come out with their own version. Maybelline one I keep in my everyday bag to fix my face whenever I need to. L'Oreal Infaillible total cover face palette  I use when I do my every day makeup. I like using the lightest colors under my eyes, purple to bring out the spots I want to highlight (my forehead, cheekbones) and green to hide any redness. I usually use green and Purple before I apply the foundation and the lighter tones as a conceal on my under eyes area. It's really easy to blend the tones and the overall results looks great. If you want to know how to use this product I added here some videos (look HERE and HERE).


Ühte huulepaletti Maybelline kollektsioonist olen ma ka viimasel ajal ikka kasutanud, kuid nüüd on taoline (aga pisem) versioon väljas ka L'orealil - Color Riche La Palette. Antud paletis on rohkem värvivariante (roosa, oranž, punased, lilla) ning see palett sobib mulle ka rohkem igapäevaselt kaasas kandmiseks. Hea lihtne viis huulte värvimiseks kui kõik ülejäänud miljon huulepulka koju jäävad. Tulemus jääb matt ning huuled ei jää pärast toote kasutamist kuivad, vaid kenasti niisutatud. Paletiga on kaasas ka pintsel ning huuleprimer (värvi parema pigemndi välja toomiseks).Ja ma ei saa üle ega ümber toote pakendist - ilus mattmust keskelt ussimustriga.

As Maybelline, now L'Oreal has also come out with a more compact version of a lip palette called Color Riche La Palette Matte. My palette "bold" has beautiful  matte pink, orange, red and purple tones  Since this palette is quite small, I carry it with every day in my purse. This palette has also a lip pencil and lip primer so the colors would be more pigmented and that the lip color would stay on longer. Overall I like this palette and use it when I forgot to bring any lipsticks with me. And I just looove the packaging - matte black with a litlte bit of gold and a snake pattern in the middle. 
2 kommentaari

  1. Just otsisin midagi peale kulmupliiatsi, mida proovida oma kulmudel ja no nagu taevast oleks vastus saadetud. Aitäh, proovin järgi, kuidas mulle sobib. Ilusat kevadet :) Ps! See roosa kott, mis instas ka üles pildistatud on lihtsalt nii armas.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh sulle! Ning lihtsalt infoks, et ma olen alailma oma kulmudega hädas ning antud pliiats on super alternatiiv tavalisele pliiatsile ;)

      Kustuta