Social icons

2017/04/30

ESSENCE SPRING SUMMER 2017Hei! Lõpuks ometi saan rääkida ka Essence uutest kevad-suvistest toodetest. Ülisuur Essence kingikott saadeti mulle juba tükk aega tagasi, kuid ma ei tahtnud ainult hetke emotsiooni ajendil kirjutada vaid ikka reaalselt tooteid veidi rohkem kasutada enne kui arvustust kirjutama asun. Nüüdseks on tooted testitud ning hakkame vaikselt pihta.

Essence uued ripmsetuššid jätsid mulle pigem positiivse mulje. Eriti meeldivad mulle nende pakendid, mis veidi meenutavad mulle Jaapani kosmeetika pakendeid :) Essence Lash Extension ripsmetušš sisaldab väikeseid kiudusid, mis aitavad ripsmeid veelgi rohkem pikendada ning lubab ka 18h püsivust. Tušši hari selline pigem peenike ja õhem, täpselt mulle sobilik. Mulle väga suurte harjastega ripmsetuššid ei sobi, sest sellisel juhul läheb see värv ka sinna, kuhu pole vaja :) Essence Curl & Hold ripsmetušš lubab saavutada pikad ja volüümikad ripmsed ja samuti tagada 18h püsivuse. Tušši hari on tunduvalt paksem ja suurem võrreldes eelpoolmainitud tuššiga.Tušši koostis on vedelam ja ta kuivad ripmsetel kauem, mistõttu on suurem oht silmaümbruse määrimiseks. Väga suurt koolutusefekti ma samuti ei märganud. 

Quite some time ago I received a huge promo bag from Essence with their new spring-summer products. Now I'm opening the goodie bag for you and can finally talk about what my thoughts are about these makeup and beauty products.

Essence Lash Extension mascara promises to give you long lashes (consists of lengthening fibers) and to lasts up to 18 hours. The brush is a smaller one and I really like it. My lashes actually look quite good after using the mascara. Essence Curl & Hold mascara on the other hand is not that good. It has a slightly bigger brush and a bit more liquid consistency. The color goes places I don't like and my eyes look like panda after a couple of hours wearing it. Not that good at first time using, but when it dries out more, it's okay. But I still like both packaging- they look like Japanese makeup products.

Essence uus Luminous Matte päikesepuuder tekitas minus alguses veidi segadust - matt ja sära koos!? Et mismoodi see siis toimib? Tegelikkuses jätab toode nahale kena päikeselise jume ja sära. Tooni nimi on 01 sunshine, mis on mõeldud pigem heledamale nahale. Mul on küll üsna hele nahk, kuid ma ise eelistan pigem veidi tumedamat päikesepuudrit, mis rõhutaks nägu rohkem. Kui ma eelnevalt oma nägu kontuurin, siis selle peale sobib puuder aga hästi. 

Essence new Luminous Matte bronzer in color 01 sunshine gives me a nice sparkling glow but the color is not than intensive. I have quite pale skin color but this product is a bit too light (I like more intense bronzers). Overall it's a good bronzer for those who only like a bit oh sparkle on their cheeks :)

Essence Instant Matt setting spray asendas minu jaoks hetkel välja NYX'i samalaadse toote. Tegemist on siis pärast meigi tegemist näole pihustatava spreiga, mis viimistleb lõpptulemuse ja teeb naha matiks (tänu sellele peaks ka meik paremini peal püsima). Ma kasutan toodet igapäevaselt ning mulle see meeldib. Ega ma päris täpselt ei oska öelda, kas tänu sellele tootele ka meik paremini peal püsib, sest mul pole kunagi meigi mahakulumisega probleeme olnud. Siiski ma selle pudelikese järele igal hommikul haaran ning ilma selleta enam ei oskakski.

Essence Instant Matte setting spray replaced my long time favorite NYX sprey for now. Basically it's a light, transparent spray that helps to set makeup in place so it lasts longer. I really like the fresh feel when I spray it on. I can't tell you weather it makes my makeup last longer because I have never had problem with it but still I love how it makes my face feel and I grab to use it every day.
Lauvärve ma igapäevaselt väga palju ei kasuta (kui siis ainult heledaid pruunikamaid toone). Antud kingikotist leidsin aga 4 imeilusat kevadist tooni, mis kõik kenasti ühte paletti pahuvad. Essence tuligi välja erinevate lauvärvidega, mida saab eraldi osta ning samuti ka eraldi tühja paletiga, kuhu siis neid üksikuid värve kõik ise oma maiste järgi sisse osta saavad. Idee on väga hea! Antud lauvärvidest on mu lemmikuks hele, beežikas toon. Eriti meeldib mulle ka antud sinakas-rohekas toon, mis on kerge kuldse alatooniga. See jääb ikka üliilus, kuid pole minu jaoks päris igapäevane toon. Lauvärvidel on hea pigment ning neid on lihtne teiste värvidega blendida.

I have written it before that I don't use eye shadows daily but when I use them, they are usually light, beige and brown colors with alittle bit of sparkle. This time Essence came out with a whole new range of My Must Haves eye shadows which have beautiful colors to choose from (overall 20 different colors). You can buy them separately and then put toghether your own eye shadow palette becuse Essence now sells an empy palette package. I got 4 beautiful colors that are showsn below. They are quite pigmented and blend nicely.

Colors: 18 black as perry, 05 cotton candy, 08 peach-party!,12 want a mint?

Essence Eye & Face paletti kuuluvad neli lauvärvi, särapuuder ja põsepuna. Kokku on kaks erinevat paletti, millest mulle saadeti katsematiseks 01 glow for it. Tegemist on tõeliselt ilusate õrnade toonidega, mis kevad-suvisel ajal igapäevaselt kasutada sobivad. Proovima ma neid värve ei hakanud, siis kavatsen selle järgmisesse loosimisse panna :)

Essence Eye & Face palette has 4 eye shadows, highlighter and a blush. I got sent 01 glow for it palette which colors a beautiful to use in this sprng/summer. Since I have quite a lot of palettes I decided to give it away on my next giveaway :)
Huuletoodetest peitsid end kingipakis 2 huuleläiget: lilla toonis 12 runway, your way ja punane toonis 13 red carpet starlet. Lilla toon on minu jaoks natuke liiga lilla, mistõttu leiab see tee kellegi teise meigikotti :). Punakas toon jällegist on üsna ilus ja mitte selline liiga kärts. Kuna tegemist on siiski huuleläigetega, siis väga kaua nad peal ei püsi, kuid ma annen selle neile andeks :)

I have always loved lip glosses more than lipsticks and now I got sent 2 new Essence lip glosses in color 12 runway your way and  13 red carpet starlet. I like the colors and the applicators of these lip glosses but since the purple one is not my color I will but it on my next giveaway as well. I have used the red one and it's a really beautiful color but it doesn't stay on that long (but since it's just a lip gloss, it's okay).
Essence küünelakid on minu totaalsed lemmikud! Esiteks on Essence'il alati üsna suur valik erinevaid toone ning need lakid ka püsivad kaua peal. Kasutan alati 2 kihti värvi ja 1 kihina pealislakki. Selliselt lakituna püsivad mul küüned ilusad kuni 4 päeva. Ja kuna ma väga tihti lakki vahetada ei viitsi, siis ma üsna tihti lihtsalt parandan kulunud otsi ehk värvin korra need üle ja tulemus kestab veel vähemalt paar päeva enne järgmise maniküüri tegemist. Kõige rohkem leiab mu küüntelt nude tooni 02 go for glow ja hallikat tooni 99 tip top taupe. Pastelsed toonid sobivad lihtsalt ülihösti kevad-suvisesse aega ja ka mu igapäevaste riietuste juurde.

I have always loved Essence nail polishes and now I got some new colors to test. I instantly liked the new nude glow and luminous polish in color 02 go for glow color and the grey gel shine polish in color 99 tip top toupe. When I use 2 coats of color and 1 coat of top coat polish my nails looks good at least 4 days in a row. 
Lisaks ma unustasin üles pildistada põsepuna, concealeri pulga ning jumestuskreemi. Lühidalt, Essence Matte Touch põsepuna toonis 10 peach me up on mul samuti juba üsna pikka aega kasutuses olnud ning see meeldib mulle väga! Väga roosad põsepunad pole mulle kunagi meeldinud ning antud virsikutoon rõhutab põski täpselt nii nagu mulle meeldib. Essence 2 in 1 camouflage jumestus-ja peitekreemi olen kasutanud juba üsna pikka aega teiste (tumedamate) jumestuskreemidega kokku segades ( sest toon 10 ivory beige oli mulle liiga hele ) ning nüüd sain katsetamiseks tooni 02 nude beige, mis sobib mu jäonahal ka üksi kasutamiseks. Ta on oma olemuselt üsna kattev ja jätab mati lõpptulemuse. Umbes samas toonis (05 ivory) saadeti mulle ka Camouflage super katvusega peitekreem, mis oma heleda tooni tüttu sobib suurepäraselt silmaalustel kasutamiseks. Katvus on hea ning tulemus mulle meeldib. 
2017. on ka aasta, kus Essence tähistab oma 15. sünnipäeva ning kutsub kõiki fänne endaga koos tähistama. Üles on seatud rahvusvaheline lehekülg, kuhu Essence fännid üle maailma saavad lühikese fotoõnnitluse postitada. Mina olen seda juba teinud :) Kõikide õnnitlejate vahel loositakse välja ka põnevaid auhindu! Lehe leiab SIIT.

I also forgot to capture some of the products but thats okay, I'm gonna write about them anyway. Essence Matte touch blush in color 10 peach me up has been my favorite blush quite some time now. It's a beautiful peachy color and I prefer it to pink ones. I looks more natural. Essence 2 in 1 camouflage foundation in color 10 ivory beige I have also used a lot but I have mixed it with darker foundations to get the shade that suits my skin color (otherwise it's too light). Now I got to test a shade darker tone 02 ivory beige that suits my skin much more. It gives me perfect coverage and it lasts whole day. I also got a light Essence camouflage full coverage concealer in tone 05 ivory that is perfect using on my under eye area. 
This year Essence has an important birthday - Essence is now 15! To celebrate Essence is giving away lot's of gifts to all those fans who send their wished through their website here. I already entered my wishes, now it's your turn :)


Postita kommentaar