Social icons

2017/04/19

BEAUTY BLOGGERS GET TOGETHER

Hei! Eelmine nädalavahetus toimus juba teist korda Ilublogijate kokkutulek, mis seekord toimus Butterfly Lounges. Ma ütlen juba ette ära, et ma kohapeal väga palju kaamerat välja ei võtnudki (ainult outfiti piltide jaoks) ning pigem keskendusin teiste blogijatega rääkimisele ja kuulamisele (tsau Emma ja Rita) ning kingikoti uudistamisele (mis oli ikka tohutusuur!). Lisaks kingikottidele olid kohapeal maiustamiseks head ja paremat Tassikookidelt ning juua pakkusid Vitamin Well ja Nocco. Toimus ka loosimine, kus siis (vist) kolm auhinda välja jagati erinevate brändide poolt (nt. Vestige Verdant näoõli ja mudamask). Kui eelmisel aastal oli ürituse põhirõhk pandud erinevate brändide toodete tutvustamisele, siis see aasta midagi sellist ei olnud. Põhimõtteliselt kõik need 3 tundi me lihtsalt jutustasime ja pildistasime. Blogimaastikul kaua tegutsenud Getri Mitt rääkis ka oma kogemusest blogijana ning me saime temalt igasugu küsimusi küsida. Päris põnev oli teiste arvamusi kuulda erinevate blogijaid puudutavate teemade kohta (vegandlus, toodete loomadel testimine, blogipostituste eest raha saamine jne jne). Tahaksin kindlasti öelda suure aitähi ürituse korraldajatele (ikka super asjalikud ja tragid tüdrukud Elisabeth, Lauriina, Helerin ja Anna-Maria!) ja sponsoritele (neid oli ikka palju). Ma kindlasti postitan siia pisteliselt pilte ka kingikoti sisust, kuid kui kõik tooteid ei jõua blogisse, siis kajastan neid nt Instagram'is. 
Aga veidi mu riietusest. Nimelt antud valged teksad on jalas lihtsalt nii mugavad, et ma lihtsalt pean neid kiitma (no Zara teksadega on mul üldjuhul alati vedanud). Ei saa mainimata jätta ka mu viimase aja rohelise vaimustust (jep, jälle üks uus roheline ese mu riidekapis) ning eriti meeldib mulle selle pluusi lõige - õlad paljad stiil on juba teist aastast ikka väga in ning ma kavatsen taolise stiiliga pluuse endale veel ja veel hankida :) Aga okei praegu, räägime varsti!

Last weekend was the second beauty bloggers event and I took some photos of my outfit from there. I'm really into color green right now and I just love to pair it with other pastel colors. My blouse has shoulder cut-outs and I absolutely love this kind of style (it has been as a trend for a couple of years now). I also cannot tell you enough nice words about my new jeans. They just fit me perfectly and I feel really comfortable in these (I actually have never had bad experience with Zara jeans). But okay, enjoy the pictures and talk to you soon!

Blouse: New Yorker / Jeans: Zara / shoes: kraba.ee

ja lõppu väike naljapilt ka :D


Postita kommentaar