Social icons

2017/03/17

ROSE GOLD AND LEATHER


Kuna kevad on juba kohe varsti siin (mis siis, et täna vihma sajab :D), siis täiendan ka mina oma garderoobi uute esemetega. Näiteks skoorisin selliselt veebilehelt nagu kraba.ee (tegelikult nende Facebook'i lehe kaudu) uued roosad tennised vaid 14€ eest. Nii kui ma neid veebis nägin, teadsin, et pean need endale saama! Näiteks on mul nendega sobiv heleroosa kevadjope. Ega nad mingid ülikvaliteetsed kindlasti ei ole, kuid kui juba ühe suve vastu peavad, on hästi. Valged ja mustad tennised on sellised, mis võiksid siiski kvaliteetsemad olla, sest need ei kao moest ka nii kiiresti ära. 
Teise kevadise ostu tegin Facebook'i Ostan-Müün grupi kaudu, kus tegelikult üks liige palus abi mustade pükste leidmisel ning ma juhuslikult nägin, et seal pakuti neid samu nahalaadsest materjalist pükse. Mul ühed kunstnahast püksid juba on (H&M omad), aga need ei ole jalas nii ümber kui ma tahaks (sirge lõikega pigem) ja nendega ei saa vabalt liigutada :D Antud püksid aga venivad ning nendega on hea mugav ringi lipata. Nüüd oleks vaja üks uus parka veel soetada, mille ma olen tegelikult juba ka välja valinud. Mis esemeid te endale garderoobi see kevad juude tahaksite soetada?


Spring is almost here and I really needed some new items in my closet. So I bought new pink sneakers and black leather (imitation) pants. These rose gold top sneakers costed only 14 euros! I know they are not high quality brand and probably will break soon but when I can walk around with them til the end of summer, I'm happy. I have a baby pink spring jacket to go with it also :)
Second new spring item in my closet are these leather imitation pants, that are super stretchy and cool-looking. I just love all the details on it and I can combine them with many many different blouses, shirts etc. I bought them through an Facebook group. Now I need to buy a new parka and I'm almost ready for spring :)
What items would you like to get for your spring wardrobe? :)


Postita kommentaar